Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi kapcsolat megmentése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas3791 kérdése:

Régi kapcsolat megmentése vagy új barátnő?

Figyelt kérdés

Én 23f

Arról lenne szó, hogy van egy két éves kapcsolatom ami mostanában eléggé megromlott, vagyis szép fokozatosan gyűlt gyűlt és ja. Beszélgettünk is róla és azt mondta megpróbál változtatni.


Eközben megismertem egy idősebb lányt akivel eddig semmi más nem történt csak beszélgettünk. Kétszer pedig együtt buliztunk. De semmi nem történt egy baráti puszi elköszönéskor.


Ezen rágódok már napok óta mi lenne a megoldás.


A régi lányt szeretetből szeretem ha így ennek van értelme, az új lány pedig csak tetszik.


Annyit tudok mondani hogy az új lány nem állna velem szóba, nem flörtölne ha nem lehetne valami köztünk.


Amíg ezt leírtam igazából annyit mondjatok meg hogy érdemes megmenteni a régi kapcsolatot?

Az anyós jelöltem nem igazán szeret, a barátnő látástól mikulásig dolgozik, és ha nem dolgozik akkor fáradt és pihen.


Jöhet hideg meleg amit csak akartok, de én már nem tudok épkézláb döntést hozni



2021. aug. 17. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt a lányt nem szereted, és nem akarod megmenteni a kapcsolatot. Olvasd csak el, amit írtál. Semmi, de semmi jót nem írtál a lányról, hogy miért lenne ő jó. De az újról sem. Szóval nekem az a véleményem, hogy te ürügyet keresel arra, hogy szakíts.
2021. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őszintén még ez is meg lehet, nem tudom mit akarok, nem tudom összerakni a képet a fejemben.
2021. aug. 17. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod az új lánnyal még nem volt semmi, de attól még flörtölgettek...

Az a baj, hogy te már gondolatban megcsaltad a barátnőd, sőt valaki a "csak" flörtölgetést is annak gondolja már.

2021. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igaza van az első válaszolónak. Nem azért, hogy megbántsalak. De bármilyen varázs is volt ami miatt beleszerettél ebbe a lányba az már elmúlt. Onnan tudhatod, hogy tényleg úgy kezdted volna, annyira szereted a lányt, annyira szuper, de nem jöttök most jól ki. Veszekedések miatt stb. nincs sok ideje rám. Hogyan oldjuk meg a kapcsolatot. Nem tudom én 26F vagyok, de én egy bizonyos lányt szeretek már 3 éve, és őszintén nem fordult meg a fejembe más lánnyal megpróbálni bármit se. Sőt ránézek más lányokra, de csak annyit mondom nem ronda lány, de az enyém a legszebb. Ha szeretsz valakit más meg sem fordulhat a fejedbe. Ez nem önakarat kérdése. Kémia. Így van kialakítva az emberi agy.
2021. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pasim üzenetben flörtölt egy lánnyal, mi pár éve vagyunk együtt. Ha nem akarod, hogy úgy bőgjön a barátnőd, ahogy én tettem, akkor inkább engedd el... Ahogy ő mondta, amikor megkérdeztem, hogy bejött-e neki a csaj: "ha lett volna köztünk kémia, már nem lennék veled" :(
2021. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sikerült eldönteni ami sajnos a szakítás lesz ugyanis kiderült hogy számomra már jó régóta csak árt ez a kapcsolat de csak most sikerült rájönnöm
2021. aug. 19. 07:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!