Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek a "se veled, se nélküled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a "se veled, se nélküled" kapcsolatnak szerintetek van még jövője?

Figyelt kérdés

1 évvel ezelőtt megismerkedtem tényleg életem szerelmével. Kb nem tudok olyan olyan tulajdonságot mondani, amiben ne hasonlítanánk. Abszolút zsák a foltját kapcsolat/volt.

Európában éltem még, mikor megismerkedtünk és még a nagy lezárások idején tudtunk egy harmadik országban találkozni. 2x tudtunk csak találkozni, de akkor hosszabb időre. Az az időszak tényleg a menny volt a számunkra.

Eddig tartott a boldog időszak, mert utána el kellett költöznöm a hazámtól és tőle is nagyon messzire. Azóta se veled, se nélküled kapcsolatban vagyunk, mert lehetetlen megoldani, hogy együtt élhessünk. Én távol-keleten lakom, ő pedig a közel-keleten. Annyi kimondatlan frusztráció lett emiatt közöttünk, hogy ha már a közös jövő téma szóba kerül, mind a ketten idegesek leszünk és elkezdünk veszekedni, ami egyikünkre sem jellemző. De emellett meg álmodozunk a közös jövöről és a házasságról is és belehalunk egymás hiányába. Ez a se veled, se nélküled már húzódik 2 hónapja és mindkettőnket felemészt lelkileg. Ő 36 éves én 27. Szóval már ideje lenne érett döntest hoznunk, de nem megy egyszerűen. Tudnátok valami észszerű tanácsot adni? Vagy ti mit gondoltok, ennek még lehet jövője?



2021. aug. 19. 20:03
 1/5 Lachesys ***** válasza:
87%
Hát, először mondjuk egy kontinensre kéne költözni legalább, hogy kiderüljön, huzamosabb együttlét után is langol-e az a szerelem, vagy a keleti fuszerek lila koden át látjátok a masikat. Aztán mondjuk kéne választani egy helyet ahol letelepedtek. Vagy megvarhatjatok a brain-computer interface-eket és akkor dugahattok a világhálón keresztül. Vagy mégis milyen választ vársz erre? Majd elküldi a spermajat GLS futárral és így lesz a gyereketek is?
2021. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Érett döntést kéne hozni.

Szakítani.

2021. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2 felnőtt ember, aki együtt akar lenni.. Miért lehetetlen megoldani, hogy együtt éljenek, legalábbis egy helyen? 2 találkozás alapján nagy következtetéseket a helyedben nem vonnék le, már a közel keleti is nagy red flag..
2021. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Származás, vallási különbség feloldásán már túl vagyunk. Abszolút hasonló a világnézetünk. Szvl a közel-kelet nem gáz. Egyetlen probléma, hogy munka miatt nem tudunk mozdulni még 1 évig kb. Ezért tettem fel a kérdést. Hátha járt már valaki hasonló cipőben 😔
2021. aug. 19. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ilyesmi kapcsolatom volt, sajos 1 hete ért véget. Szerintem jobb lenne szakítani mivel nem lesz jobb. Tapasztalat. Akármennyire is fáj..
2021. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!