Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állítólag az exem felvette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag az exem felvette a kedvesem csaj haverját a nevemben, azaz én e mail címemmel msn re, itt kezdődtek a bonyodalmak, kérdés az, hogy szerintetek itt a csaj a hibás, és lehet az ő haveri köre kavart?

Figyelt kérdés

A pasimnak van egy lány haverja, sose ovltk öztük semmi, 9 éve ismerik egymást, régen együtt bandáztak többen, mert a kedvesem hugának volt a lány az osztálytársa, ez a csaj volt pasija meg a kedvesem bolt haverja, vagy barátja volt valamikor. Tehát barát volt csajával nem kezd. Főleg hogy azt mondta párom, hogy a csaj tesóját is utálja, meg a lány is durván hisztis.

A volt paism tudjhatta msn címem, mer régen használtam a gépét mikor jártunk, és el volt mentve ott a jelszavam, és akkor mikor szakítottunk be is vallotta, hogy olvasta mailjeimet. Fél éve szakítottunk, és három hónapja nem is beszélünk, nem is zaklat. Valaki más viszont az én címemmel felvette azt al ányt a Nikit. De én nem is tudtam az msn címét, hiszen iwiw en nincs fenn ismerőseim közt, és már párom sincs fenn az oldalon, az exem meg se páromat Matyit, sem pedig a Nikit nem ismeri.

Aztán párom attól félt, hogy a Niki és a pasija meiatt veszekedni fognak, és Niki megharagszik ránk a zűr miatt és kedvesem mégegy barátot elveszt. Ezért ideges lett és azt mondta hiába szeret engem, és bízik bennem, hogy nem én kavartam, mégis majdnem szakított velem.

Szerintem a csajnak nem kellett volna elmondania hogy felvették msn re, furcsállom hogy pont a páromnak mondta el, és al ány nem tudthatta hogy az a cím az enyém. Elvileg ezelptt is írtak szerelmes levelet ismeretlenek páromnak, holott csak az ismerősei tudták a címét. Féltem h a csaj rá van kattanva páromra, csak nem mondja el és kavarni akar. Azért ilyen miatt csak nem szakítanánk a Nikiék. Képzeljétek el, hogy kiderült, hogy csajnak nem is volt pasija fél éven keresztül, és nem mondta el nekünk, hogy ne aggódjatok, nincs barátom. A kedvesem meglepődött, bántotta, hogy potyára idegeskedett, sok gondtól megkímélt volna minket. Szegényem le is cserélte ő is a címeit meg az enyémeket is. A lány ismerkedik most egy pasival, akivel fél éve szakított az a pasi meg hozzáfért az msn naplójához valahogy, és azzal bekavart köztük, szal az új srác most haragszik a Nikire. Ha a Niki jelszavát tudta az ő exe, akkor mondjuk egy kémprogival akárki oldalát feltörheti és irogathat más nevében. Szal lehet csaj exe kavart, nem is az enyém. Lehet lecsekkolta, hogy kihez van köze, pl kedvesemmel milyen a kapcsija, meg h a páromnak most ő e a nője, vagy valaki más, így keveredtünk bele mi is szerintem :(

Azóta párom lenyugodott, lelkiismeret furdalása van amiatt, hogy majdnem ideg összeroppanást kaptam, annyira szeretem. Most nem is vagyunk egy műszakban, így még ingerlékenyebbek vagyunk. Kicsit én is haragszom a csajra :( de nem akarom hogy miattam mégegy barátot elveszítsen, csak rá akartam jönni, hogy ki keveri a sz_rt :(


2010. aug. 29. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Bakker, én ezt nem értem, lehet én vagyok a hülye:D

De miért baj az ha felvette?Ha nem akarod hogy fent legyen töröld.

2010. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem az a baj, hogy felvette, hanem az, hogy az én msn címemmel, mintha én nevembe vette volna fel, a csaj meg elmondta a barátomnak, és a barátom azt hitte, utána akarok kutakodni féltékenységből, meg hogy azelötti szerelmes levelet is én írtam egy idegen nevében, csakhogy ellenőrizgessem, pedig ez nem igaz. Azt gondoltam, a csaj írta a levelet, hisz csak ismerősei tudják az ő címét, és az volt a bajom, hogy a csajnak mér kellet elmondani kedvesemnek, hogy felvették msn re, ebből miatta lett a zűr, simán törölnie kellett volna a listáról a címemet. Meg azt sem értettem mér akad ki Kedvesem azért, ha a csaj szakít az esetleges pasijával emiatt., hisz hülye lenne az a pasi azért szakítani, mert a csaját felvették msn re, ha csak törli a címemet, akkor nem lett volna gond. Ja és ha elmondta volna, hogy nincs is pasija, aki szakítson vele, akkor most megkímélt volna egy kis idegeskedéstől :( majdnem miatta veszítettem el a barátomat. Pedig én nem kutakodom utána. És nem is én ex pasim kavart, hanem az övé :( a kémprogram segítségével.
2010. aug. 29. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyám ez elég zavaros volt és én sem igazán vágom. De most már csak azt nem értem mi itt a kérdés. Ha a barátoddal minden oké és megoldódott a dolog akkor miért rágódsz még rajta?
2010. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez jó kérdés :)


Csak jó volna tudni, hogy a barátai közt nincs e szarkavaró, persze csak találgatni lehet, bizonyítani nem :(

2010. aug. 31. 01:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor irigylem az álomvilágban élőket. Semmi gondjuk a világra, csak annyi, hogy mi van az iwiwen, facebookon, msn-en.
2010. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdést sem értem, a regényt meg semmi kedvem elolvasni. Kicsit rövidebben? :)
2010. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!