Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nekem mondják el kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nekem mondják el kicsit sérelmezve?

Figyelt kérdés
Szüleim ,hogy nem hívta fel barátnőm őket egy hete. Mivel naponta találkoznak ha barátnőm dolgozik, mert van egy kis helyiség szüleimnèl amit használ. Viszont most egy hét szabin van, de egy perc mi újság hívást se tudott megereszteni, de ha segítség kell akkor tudja őket hívni..
2021. aug. 20. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De most konkrètan mivel is van bajod?

Hogy a szüleid mièrt sèrelmezik, vagy hogy a barátnőd mièrt nem hívta őket?

2021. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kellett volna felhívja őket? Valószínűleg pihen és semmi kedve a semmit mondó small talkhoz. Majd ha visszamegy, megbeszélik mi történt a múlt héten
2021. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most azt várják a szüleid, hogy beszélj vele és mondd meg, hogy hívja fel őket.
2021. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk èn sem èrtem, hogy mièrt kellett volna hívnia őket azèrt mert 1 hètig nem találkoznak.
2021. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteg. Az egész családod beteg, ezért vagy te is ilyen hülye és írod ki az ezredik kérdésedet a barátnődről. Nem, normális ember nem hívogatja az anyósát akit amúgy minden nap lát munkában, hogy hogy van, mert egy hétig szabin van épp. Vagy segítsenek jó szívből vagy sehogy.
2021. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!