Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények?Keveset találkozunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények?Keveset találkozunk a párommal,és őszintén szólva nem az a romantikus típus.Sokszor mondtam neki,hogy nem figyel rám,nem érzem,hogy törődik velem.

Figyelt kérdés

Úgy éreztem,hogy csak a szex miatt van velem,és többször mondtam,hogy úgy érzem,kihasznál engem. Múlt héten viszont egyáltalán nem ez történt,illetve nem volt szex. Kérdeztem tőle,hogy miért. Azt felelte,mert azért, nem akarja,hogy azt higgyem, nem érdeklem őt és csak amiatt van velem. Ez volt az egyik legjobb napunk,estenk.

Aztán tegnap azt mondta,hogy van- e kedvem vele egyáltalán még találkozni?

Eltelt egy hét és a múltkori szexmentes romantikus estét az agya úgy masitotta át, hogy én már nem is akarok vele kettesben maradni,mert akkor nem volt szex köztünk. Mi a véleményetek?


2021. aug. 20. 10:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Van egy normális kapcsolatod, amiben van szex is. Erre fogod és túlkomplikálod az egészet. Ne lepődj meg, ha szegény srác talál egy normálisabb csajt.
2021. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

"úgy érzem,kihasznál engem"


Katasztrofális volt ez a szöveg, ezt érted el vele. 0 konkrétum, 100% hiszti és kavarás, ahelyett hogy pl. beszéltél volna normálisan vele, hogy szeretnél több romantikusabb programot, több meghitt együttlétet 1-2 ötlettel megspékelve.


Ehelyett játszod az áldozatot, a srácot meg összezavartad és azt sem tudja hol van. Ha lenne egy kis önbecsülése, már otthagyott volna.

2021. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Már megint mik ezek a lepontozások? Ha fordítva lenne a 2 nem, már rég itt sipítozna egy csomó nő, hogy miért gondolják a nőkről, hogy csak kihasználják a férfiakat... Hahó, most hol vagytok?
2021. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ő attól érzi magát szeretve, ha tudja, hogy rendben van a szex és kívánják.

Nincs elég időtök arra, hogy program és szex is legyen?

2021. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Rengeteg munkája van.
2021. aug. 20. 11:06
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

(4-es vagyok)

Lehet, hogy nem akar kihasználni. Csak azt szeretné megkapni, amitől ő jól érzi magát egy kapcsolatban.

Mondd el neki, hogy te nem szexkapcsolatra vágysz. Egy párkapcsolat nem erről szól. Ha ő nem akar (hosszú távon is) törődni az igényeiddel és érzelmeiddel, akkor megvan a válasz arra, hogy kihasznál e.

2021. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os. Sokat beszélgettem vele erről. Az ő agya teljesen más spektrumon mozog,és amit megért,vagy úgy tűnik,hogy megért,az másnapra, vagy egy hét múlva így kattan át a fejeben. Nagyon kemény pasi,érdekes hozzáállással és sajátos vilagnezettel.
2021. aug. 20. 11:18
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok infót nem tudtunk meg, hogy miért érzed magad kihasználva. A tettei miről árulkodnak? Segít neked, megtesz dolgokat ? Ér a szavad nála, figyelembe veszi a véleményedet? Védelmez?
2021. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8:eleve az,hogy sokat dolgozik és kevés az idő arra,hogy együtt legyünk, programok legyenek. Ez a fő dolog,ami rossz. Ha találkozunk,akkor mindig elmagyarazom,hogy érzek,megérti,majd atkattan nála valami és megint ugyanaz megy. Ígéri,hogy igyekszik több időt szakítani rám,kettonkre,aztán mégsem úgy alakul. Olyan,mintha egyik pillanatban megértene, a másikban pedig visszatér az eredeti probléma. Osszekoltozest már említette,de őszintén szólva nem tudom,hogy mi lesz. O mondja,hogy hiányzok,fontos vagyok neki,de őszintén szólva nem érzem a tetteibol. A szex pedig hogy nem volt,tőle egy hatalmas gesztus felém,ismerve a habitusat és a személyiségét, szokásait ezen a téren is. És ezt is atfordititta az agya, most azt hiszi,nekem már nincs is kedvem vele kettesben lenni,szexuálisan sem kívánom őt eléggé. Ezek nagyjából.
2021. aug. 20. 11:31
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ő ezt a szexmentes napot úgy könyvelte el, hogy megbukott nálad már mint szerető is, és nem kívánod őt.

Mindenképpen ülj le vele erről beszélni, mond el hogy szereted vele a szexet, de neked lenne másra is igényed. Mindenképpen akkor beszélj vele amikor nem dolgozik, vagy koncentrál másra. És közösen együtt beszéljétek meg mit lehetne tenni azért hogy neked is jobb legyen.

2021. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!