Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinél az érzelmek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinél az érzelmek nagyon lassan alakulnak ki,az mitől van? Csak azért kérdezem,mert páromnak közel egy év után jön az érzés,hogy jobban kötődik hozzám és kezd megszeretni. Ezek kiskorbol hozott kötődési problémák? Traumák miatt alakulnak ki?

Figyelt kérdés
A párom minden kapcsolatában ilyen lassú volt érzelmileg.
2021. aug. 20. 19:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet trauma is, csalódások vagy egyszerűen ilyen típus.
2021. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Lachesys ***** válasza:
14%
Mondjuk tudod kire várnék egy évig 🥴🙈🤦 egy év után kezd megszereti? Akkor egy évig semmi bujas, meg szeretlek, meg ami egy párkapcsolathoz hozzátartozik?
2021. aug. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2: dede, persze, volt minden,csak nem volt az,hogy szeretlek,hanem,hogy kezdek,kezdesz hiányozni,lehet hiányzol, nagyon jó veled stb. O így mukodik

Egyébként nem volt egyszerű egy év valóban

2021. aug. 20. 19:40
 4/20 Lachesys ***** válasza:
91%
"lehet hiányzol" 🙈 hát gratulálok a kitartasodhoz, remélem, megerte
2021. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az okozta szerintem, hogy túl sokat voltam egyedül. Megszoktam, nehéz volt nyitni érzelmileg.
2021. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez szerintem már bunkóság. Azért pár hónap alatt elvárható, hogy ha akar valamit, tegyen már úgy, mintha nem lenne egy tapló. A bunkóságot és az igniranciát sem lehet a végletekig a traumákra fogni.
2021. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
4: 🥴🥴🥴🥴🤣🤣hát,tudom...eléggé az idegeimen táncolt néha, de na...elég furán van összerakva a csávó.
2021. aug. 20. 19:47
 8/20 A kérdező kommentje:
6: hat,most mit csináljak.sokszir kérdeztem,hogy ez mi..mondta, halistennek,hogy ilyen,mert ez már jó párszor megvédte őt az életben a csalódásoktol.
2021. aug. 20. 19:49
 9/20 A kérdező kommentje:
Kérdeztem ,hogy működsz te. Azt vágta rá: lassan🥴🥴🥴🥴
2021. aug. 20. 19:50
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
Máskor meg az a baja a nőknek, hogy már első randi után jövőt tervez a pali.
2021. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!