Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kényes szituáció, (lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényes szituáció, (lent kifejtem), mit lehet tenni, mi lehet a helyes döntés ?

Figyelt kérdés

Szóval összejöttem egy lánnyal, és fel sem tűnt, de félig roma származású. Viszont úgy voltam vele, hogy így kezdetben eléggé jól elvoltunk, ezért nem zavart.


A múlt héten felvetette, hogy menjünk el hozzájuk, mondom rendben, és a legnagyobb megdöbbenésemre, egy nincsen szebb kifejezés, putriban találtam magamat, a ház majdhogynem összeomlott, a ház körül retek, a házban mindenhol rendetlenség, kosz, a fürdőszobában még egy csótányt is láttam.


Ráadásul az apjának ordibálás az alaphangszintje, és nagyon primitív, nagyon diszkomfortosan éreztem magam, erre felvetette a barátnőm, hogy az lenne a logikus, ha csak én járnék hozzájuk, mert az ő házuk nagyobb.


Megmondom őszintén abba a házba nem szívesen tenném be többször a lábamat, ráadásul tovább gondolva a dolgokat, ha egyszer gyerekünk lenne, még látogatóba se szívesen vinném oda a gyerekünk, nem tudom mitévő legyek most ☹️.


2021. aug. 20. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Márpedig egy komoly kapcsolat esetén ez egy örök probléma lesz. Mind amit leírtál.
2021. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen, teljesen valóságos a sztori. Az ismerkedési időszak alatt fel sem tűnt, hogy milyen ember ő. Majd össze is jöttél vele és miután kapcsolatba voltatok azután még csak nem is sejtetted, hogy roma, majd hirtelen egy normális, intelligens, igényes nő, aki nem mellesleg a párod, hirtelen elvitt téged egy koszos putriba és te teljesen meglepődtél. Ok. Ha pedig igaz a történet, akkor te nagyon hülye vagy és meg is érdemled.
2021. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Kamu.
2021. aug. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ez a sztori épp kamu, de higyjétek el, vannak ilyenek. a tesómnak volt egy ilyen csaja pár éve. Ő ugyan nem volt roma származású. Ránézésre teljesen rendben volt, bár kissé túl kihívóan öltözött. Kikent-kifent, miniszoknyás, magassarkús, tipikus instalányka. De alapvetően rendes volt, csak kissé rátelepedett a tesómra. Amikor eljött a szülői látogatás ideje, hát a tesóm majdhogynem hányva fordult ki a putriból, ahova a csaj vitte. Igen, szó szerint egy hasonló putri, mint amit a kérdező leírt. És mondom, ránézésre meg se mondtad volna róla. Az is sokmindent elmond, hogy pár hét ismerettség után már össze is akart költözni a tesómmal, aki végül meghátrált és kiadta az útját a lánynak.
2021. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért lennne kamu? Egy egyetemista a lányról beszélünk, azért gondoltam, hogy normális körülmények között lakik, ráadásul félig roma csak, a bőrén nem is látszik, hogy az, csak a szemöldökén és a szemén, de ez is csak akkor tűnt fel, amikor leesett a sztori, miért lenne érdekem pont egy ilyet bekamuzni? :D
2021. aug. 21. 07:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem emiatt ne építsd le. Gyerekként mégis mit tud azzal kezdeni, hogy a szülei hagyták leromlani a ház állapotát. Mint írod, nem nézted ki belőle, tehát magára igényes. Egyetemre jár, tehát próbál kitörni a nyomorból.

Viszont finoman közöld vele, hogy nem érzed ott magad komfortosan, ami nem az ő hibája, de értse meg, hogy nem szeretnél odamenni.

2021. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nehéz kérdés, ezért is tettem fel ide, hogy hátha valaki külső szemmel tud valamit mondani.


Az a baj, hogy felajánlottam neki, hogy mi lenne, ha egyik héten itt, a másik héten ott vagy valami, de ő csak köti az ebet a karóhoz, hogy csak nála legyyünk, szerintem nincs is tisztában azzal, hogy ahol lakik, az egy putri, ha ott nött fel, akkor az teljesen természetes neki.


Ráadásul említettem, hogy ha esetleg egyszer lenne gyerekünk, én soha az életben nem engedném az apja közelébe, amekkora suta idióta, se be oda abba a fertőbe, ez később nagy problémát okozhat, teljesen tanácstalan vagyok, konkrétan aludni alig tudtam, féltem, hogy rám mászik egy csótány vagy valami 😂

2021. aug. 21. 09:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Sírok ezen, nagyon vicces😂 egyébként figyelj, egy kérdés: szereted őt, a személyiségét? Ő maga ápolt? Mert szerintem, ha esetleg annyira oda vagy érte, nem az kellene döntsön, hogy ő hol lakik…milyen a családja, főleg ha ő maga normális. Bár az tényleg érdekes, hogy ennyire azt akarja, hogy csak náluk legyetek, ezt mivel indokolja vagy mi az oka ennek?
2021. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!