Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom eddig imádta a testem,és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom eddig imádta a testem,és dicsérte is,mostanában pedig beszólogat? Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, 168 centi, és 50-52 kiló szoktam lenni. Igen,most felszaladt pár kiló, így 55 vagyok. De nem látványos,és igazából szinte észre sem venni... Múltkor ráálltam a mérlegre, akkor bukott ki a hízás. Azóta párom beszólogat. A dicséretek helyett azt mondja: vegyek vissza,ne egyek annyit. Tegnap nem engedte, hogy megvacsorázzak. Egy apró szelet piritost ehettem. Ma már nem is reggeliztem. Ráadásul beszól a "ráncaim" miatt. Merthogy én már 30 évesen állítólag nem vagyok egy mai darab. Mikor kérdezem, mi baja, azt mondja semmi. Én pedig már rendesen elkezdtem szégyellni a testem. Pedig szép arcú nőnek tartanak a környezetemben. Igényes vagyok, ápolt, szeretek szépen öltözni, sminkelni stb... Most mégis egy rakás sz@rnak érzem magam.
2021. aug. 21. 08:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Gratulok, a főnyeremènyt sikerült kifogni


Direkt degradàl

2021. aug. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogy reagálnék? Elzavarnám a francba.

Mi az hogy nem engedett vacsorázni? Fizikailag az utad állta?

2021. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

"nem engedte, ... ehettem. Ma már nem is reggeliztem. Ráadásul beszól ... Én pedig már rendesen elkezdtem szégyellni a testem."

Ki ő neked? A párod vagy az ellenséged? Ne hagyd, hogy parancsoljon neked. Szerintem eddig tartott...

2021. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Párod talán tökéletes?

Mondd neki, ha nem tetszik, el lehet menni.

2021. aug. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Így is nagyon vékony vagy, most érted el a normális súly alsó határát. Mekkora parasztnak kell lenni, hogy ezért beszóljon.. Megmondanám neki, hogy most fejezze be, különben repül.
2021. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Én is 168 cm vagyok, 63-65 kg. Amikor 55-re fogytam, konkrétan betegesen néztem ki.

A párod egy gyökér, a saját önbizalomhiányát vetíti ki rád. Te meg abban vagy hibás, hogy hagyod, hogy uralkodjon feletted és az érzéseid felett. A legjobb az lenne, ha most kidobnád a csávót, mert ez ennél csak rosszabb lesz. Nem érdemel meg téged.

2021. aug. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nekem nem engedte volna hogy egyek, biztos lehetsz benne hogy a serpenyővel vertem volna úgy fejbe hogy kiesik az összes foga. Majd kibaxxtam volna a házamból.

Számolgassa a jó édes anyja ráncait.

2021. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%

"Tegnap nem engedte, hogy megvacsorázzak."


Ha a párom ilyen testalkattal nekiállna a súlyommal cseszegetni, vagy koromra, ráncaimra tenne megjegyzéseket, vagy egyszer előállna azzal, hogy ma nem vacsorázhatok, akkor hosszan a szemébe néznék egy szó nélkül, aztán szó nélkül összepakolnám két napra való holmimat egy utazótáskába, elmennék otthonról, megvacsoráznék egy étteremben, utána pedig a tesóméknál vagy valamelyik barátnőmnél aludnék két napig.


A páromnak lenne két napja azon gondolkozni, hogy tényleg szeretne-e elveszíteni.

2021. aug. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban szeretne párod, akkor nem kritizálna, főleg nem ilyen észre sem vehető dolgon. A ráncok számolgatása meg aztán mindennek a netovábbja, ekkora bunkó pasival jobb ha nem maradsz együtt. Meg mi az, higy nem vacsorázhatsz?

Állj a sarkadra, nehogy már Te érezd magad rosszul azért, mert ő bunkóskodik beled!

2021. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
*Veled
2021. aug. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!