Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet nézni ezt?

Figyelt kérdés

Már majdnem 8 hónapja egyutt vagyok a barátommal, mire rájöttem, hogy gyanús nekem és zavar, hogy egy volt elemi iskolatársnőjével tartja a kapcsolatot. Több női ismerőse van de ez a nő gyakran érdeklődik a hogyléte felől és folyton találkozni akar velem is.

Mondta, ha akarom abbahagyja a nővel a chattelést, kitörli a barátai közul amit meg is tett.

Most idegeskedem, hogy ennyi idő kellett, mikor már elejétől tiltani kellett volna. Sajnalom, hogy csak most jutott eszembe, de eddig lehet nem érdekelt vagy nem figyeltem fel rá.



2021. aug. 23. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Akkor van kapcsolat, ha a lúd távozik. Ennyi. Szépen közölted a feltételeket, jól tetted.
2021. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Majd most titokban csinálja
2021. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Miért kellett volna tiltani? Miért nem barátkozhatnának? Miért zavar ha találkozni akar?

En inkább azon gondolkoznek miért vagyok ennyire féltékeny és irányításmániás.

2021. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Amíg csak barátkoznak, az kit zavar?
2021. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miert kell baratkozzanak? Es ki tudja, ha nincs e több köztük?
2021. aug. 23. 21:19
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Régóta barátok, ha akartak volna valamit, akkor nem veled lenne hanem vele.
2021. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6 os, szexkapcsolatról hallottál? Titkosról?
2021. aug. 23. 21:26
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha titkos akkor nem előtted zajlik. De majd az lesz.
2021. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ha ennyi a bizalom jobb ha már most szakítasz, ne húzd az idejét.
2021. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, te kajak beteg vagy. Azért mert beszélgetnek már tuti le is fekszenek? Uhh, remélem én sosem akadok össze ilyen elborult emberrel.

A párod se lehet teljesen okés, ha ezt hagyja, de hát ízlések és ízléstelenségek.

2021. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!