Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér urak és hölgyek, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér urak és hölgyek, ti milyen könnyen találtok/találtatok párt? Egyáltalán kerestek párt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 17:55
A kérdező szavazást indított:
Hölgy vagyok és könnyen találok
Hölgy vagyok és nem találok
Férfi vagyok és könnyen találok
Férfi vagyok és nem találok
32 szavazat
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Inkább az válaszoljon aki tényleg kövér, nem csak molett kategória, akin pár kiló plusz van, de az jól áll neki!
2021. aug. 24. 17:57
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Molett vagyok, és sosem volt probléma ilyen téren. Jelenleg is van párkapcsolatom évek óta.

Relatív kinek mi a kövér/molett

2021. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
A jelenlegi pasim igen kövér és nem volt problémája sosem becsajozni...
2021. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

A csajom 164/95.

Nem én voltam az egyetlen versenyző de aztán én lettem a befutó, szóval a csaszinak nincsenek e téren gondjai.

2021. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
64%
274/117 kilo vagyok.Egyszer volt baratnom,de el is hagyott....Lassan 40 eves vagyok es senkinek se kellek.
2021. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
174 nem 274* ---bocsi
2021. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%
150kg/170cm/F találtam partnert könnyedén, a lényeg hogy a "megfelelő helyen" kell keresni :) van akinél nagyon is előny a kövérség
2021. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
44%

Nem is merek még keresni sem, mert egyértelmű, hogy ezt nem kedveli senki. A többiek pedig csak trollkodnak, a kérdés, hogy csak a zord lelkiviláguk okán, vagy azért, hátha pár ember bohócot csinál magából.


Ui: Nőknek még van remény, van akiknek ez bejön. Férfiaknak viszont nem. A "jó példák" is vagy gazdagok, vagy lelkileg súlyosan sérült nőt uralnak le, ami nem pozitív dolog.

2021. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Abszolút nem igaz, hogy "nem kedveli senki"... az egy dolog, hogy te nem kerestél ilyen embert, de léteznek. Csak hát ugye társadalmilag "elfogadhatatlan" ehhez vonzódni, ezért sokan titkolják. Ettől még kikérem magamnak a "troll" jelzőt...
2021. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
16%

9.


Hol? Mindenki mondja, hogy "léteznek", aztán mindig kiderül, hogy "hát valahol máshol"


Az összes női ismerősöm barátja-férje vagy csontvékony vagy maximum átlagos (esetleg gyurma).

2021. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!