Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kényelmesednek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kényelmesednek el a férfiak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy lassan egy éves kapcsolatom. A párom eleinte teljesen más volt. Gondolok itt arra, hogy többet törődött velem, kedveskedett, stb stb..most mintha el lenne kényelmesedve. Elmondtam neki mik zavarnak, miben volt másabb és azóta se változtatott igazán. Én olyan vagyok hogy akit szeretek mindig beleadok apait anyait egy kapcsolatba és konkrétan ki van nyalva a segge. Nem ez az első kapcsolatom, eddig mindig azt vettem észre hogy hamar elkényelmesednek a férfiak. Miért van ez? Velem van a baj és túlkapom? Én semmi másra nem vágyom sose csak hogy törődjenek velem és szeressenek és ezekből valahogy mindig visszább vesznek…

Mi a megoldás erre? Hiába mondtam nem nagyon változik semmi. Kicsit el kéne engednem a dolgot és visszább fogni magamat hátha észreveszi magát? Járt már más is így? Mi az igazi megoldás erre, hogy ne érezze magát ennyire nyeregbe? Mert azt érzem hogy nagyon elkényelmesedett.



2021. aug. 24. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
kifogott halat nem kell etetni ;)
2021. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Mert van egy lábtörlőjük. Egy olyan nővel együtt élve, aki elvárja a csapatmunkát és az igényességet, nincs ilyen probléma. Aki engedi, hogy lezülljenek és ellustuljanak mellette, az így jár
2021. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Pont az a baj, hogy kinyalod a seggèt. Mindegyiknèl ezt csináltad és ugyanúgy viselkedtek, tanulhatnál belőle.
2021. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Olvasd el kérlek Haas Anna: "A feleséged vagyok, nem a cseléded" c. könyvét.
2021. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Előtte is ilyenek voltak, csak be kellett palizni téged, ezért akkor jobban megerőltették magukat. Ne tűrd!
2021. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Az normális, hogy az udvarlási időszakban jobban teper, mint kapcsolatban, de az persze már nem, ha tényleg teljesen elkényelmesedik és semmit nem tesz a kapcsolatotokért. Nem csak megszerezni kéne, hanem fenntartani is, amihez pedig két ember kell. Valószínűleg az is közrejátszik ám, hogy te túl sokat teszel bele és így ő azt érzi, hogy akkor neki már nem is kell. Ő jól elvan így is, te kiszolgálod és megadsz neki mindent, akkor miért tegyen bármi erőfeszítést. Az jó, hogy szereted a másikat és próbálsz a kedvében járni, ne érsd félre, csak ne ess túlzásba.

A másik, hogy mikor látod az első jeleit az elkényelmesedésnek, akkor jelezd, ne akkor, mikor már komolyabb a gond. Onnan sokkal nehezebb visszafordítani.

2021. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Le írtad a lényeget apait anyait beleadsz, ki van nyalva a segge. De mégis miért??

Nem kell semmit tennie, udvarolnia, mert anélkül is megkapja.

2021. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Engem azért érdekelne a másik oldal is erről:D
2021. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Én soha nem nyaltam ki senki seggét, és pont ezért nem is kényelmesedik bele a partner. Vannak epvárásaim amik folyamatosak, nem finomkodom ha valami nem tetszik és igenis kiállok azért, ami nekem fontos.
2021. aug. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
Azért amiért ti is kevesebbet szexeltek és csak ATM-nek néztek minket.
2021. aug. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!