Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret ?

Figyelt kérdés

Igazából elég sok hullámvölgy volt a kapcsolatunkba és már kezd fájni ,viszont 1héttel ezelőtt lementem barátnőmhöz Pestre , kimentünk a partra egy este és barátnőm legjobb barátnője füves cigit adott nekem amiről persze nemTudtam, és barátnőm se, rá pár perc múlva írtam barátomnak hogy mi történt hozzá tenném epilepsziás vagyok szval ilyet nemis lehetne nekem ,soha nemis akartam,a válasza fél óra múlva"gratulálok hozza" és ennyi volt a válasza.semmi több hogy jól vagy vagy hasonló

Az ilyen szerethet?főleg tudja hogy epilepsziás is vagyok


2021. aug. 25. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ebből nem derül ki. Ha azt írtad elszívtál egy vicces cigit jogos a válasza, ha azt, hogy kaptál egyet és utólag mondták meg, akkor biztos nem érdekled.
2021. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy írtam neki ELszivtam de nemTudtam róla az csak hogy a végén mondta meg nekem hogy füves cigi
2021. aug. 25. 00:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg mond el neki, hogy ez a dolog hogy végződhetett volna. Ha akkor sem aggódik, gond van.
2021. aug. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
10 év drogozassal a hátam mögött nekem ott sántít a történet, hogy mégis hogyan nem tudsz egy dzsót megkülönböztetni egy sima cigarettától? Még laikusnak is feltűnik a különbség... Szaga, ize, ereje.
2021. aug. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mivel nem cigizem ,csak bulikban vagy hébe hóba
2021. aug. 25. 01:38
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Veletlenul sem azon rugozol, hogy hogy tehetett ilyet az a kiscsaj, aki atvert??
2021. aug. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Sose kínáltak még meg füves cigivel csak úgy, titokban.
2021. aug. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6. válaszoló .vele már le lett rendezve
2021. aug. 25. 11:32
 9/11 A kérdező kommentje:
7. Válaszoló nem,mivel nemis lehet mert epilepsziás vagyok és bele is halhatok ha rohamom lesz és senki nem tudja kezelni vagy nincs ott
2021. aug. 25. 11:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor neked kell vigyáznod, mert más nem fog rád vigyázni. Egyébként tényleg furcsa hogy csak úgy megkínálnak ilyesmivel. Hol élsz te? Bűnbarlangban?
2021. aug. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!