Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a több oldal?

Figyelt kérdés

Párommal mikor összejöttünk is már több Facebook oldala volt. Egy ami kb fél éves volt és egy nagyon régi. A régin értelemszerűen minden exe/ lány akikkel ismerkedett az ismerősei. Régen sokszor mondta, hogy nem törli ki a másik oldalát mert azon van sok fontos esemény, csoportok, amikben benne van stb.

Az érdekes csak az, hogy kizárólag akkor használja azt az oldalt amikor nem vagyunk együtt, előttem sose nyitja meg. Egyszer véletlen megnyitotta mert keresni akart egy személyt és akkor láttam egy pillanatra hogy az exei voltak keresési előzményben, akiből 2 alkalmi kapcsolat volt csak egy pedig egy sok éves szerelem (már férjezett és gyereke van a csajnak). Ő persze zavarában egyből elkapta a telefont. Azóta mindig elfog egy rossz érzés ha a Messenger kiadja felül, hogy online van azon az oldalán. Általában 10 percig van fent aztán ki is lép. Mégis mióta ezt láttam rosszul esik.

Nem fogom neki mondani, hogy törölje ki ha fontos neki a másik oldala, és valószínűleg én reagálom túl de nekem mégis rosszul esik mert több, mint három éve együtt vagyunk.

Próbáltam már beszélni róla, de nem volt vevő rá. Szerintetek is engedjem el és ne bántson a 2 oldal ugye?


23/N



2021. aug. 25. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Az, hogy a keresési előzményeiben szerepelnek az exei szerintem nem nagy dolog. Én is néha rájuk nézek. Többek között így tudtam meg, hogy egyikük meghalt (nem volt hosszúkapcsolat, inkább csak randiztunk, de sajnáltam, mert rendes srác volt). Az, hogy ragaszkodik a régi profiljához... egy ideig nekem is volt, akkor csináltam újat, mikor nem akartam energiát pazarolni az ismerősök szelektálásába. De akkoriban nem tudtam, hogyan kell törölni, amint rájöttem, töröltem. Ha csak néha megy fel pár percre, nem csinálnék belőle nagy ügyet. De ezt igazából csak az elmondásából tudod. Mindenesetre ez már gyanúsabb számomra. Igazából csak annyit tudsz tenni, hogy vagy hiszel neki, vagy lassan ez éket ver közétek, és szakítasz.
2021. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Én is lesekszek néha az exek után csak úgy kíváncsiságból, hogy mivan velük. De soha nem kellene már egyik sem.
2021. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Osztom masodikat

Engem sem erdekelnek az exek.de a mai vilagban nem lehet már kapcsolatokat lezárni mint ahogy régen.

Mindenki képben marad sajnos.



Nekem is lesz uj oldalam ismerős szelektálás miatt, mert a torlessel megsértenék embereket. Igy muszáj ujat nyitnom ahova szimplan zartabb kört veszek csak fel es kész

2021. aug. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Te akarsz tul sokat. Es az elozoekre is zudul a lepontozas, de ez alszent hazugsag. Emberi leny, erted? Te amit varsz, az elnyomas, elfojtas, hazugsag. Kivancsi az exre, es ha nem volna social media, reg elmult volna, de ez kenyszer, es es egyszerubb rajuk nezni, mint nem rajuk nezni es agyalni rajtuk.

Es szakithasz emiatt, de akkor sok szerencset a kovetkezohoz.

Es no vagyok.

2021. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából meg sem fordult a fejemben emiatt szakítani és mindenki véleményével egyet értek. Megcsalas vagy hasonlók meg sem fordultak a fejemben. Inkább csak megerősítést vártam, hogy nem vagyunk egyformák és valakit érdekel az exe olyan szinten, hogy ránézzen, hiába nem akar tőle semmit. Minden válaszra ment a felpontozás, köszi!
2021. aug. 26. 08:07
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg beteges az exeket nézni a facen. Az már a múlt, vége van.
2021. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Én szeretem megnézni, mi van az exnőimmel, ők is szeretnek hallani rólam, valamelyikkel a mai napig találkozunk néha, ha Magyarországra jön, 20 év után, azóta mindkettőnknek több párkapcsolata volt. Számomra ők nem csak exnők, hanem emberek, akiket szerettem, és ma is szeretek. Ha egy nő hisztizik emiatt, az nem nekem való. Én sem balhézok a nőkkel, ha beszélnek az exfiúikkal. Ez nekem természetes, mert kiemelkedtem a majmok szintjéről, és ezt a nőktől is elvárom, akikkel kapcsolatot létesítek.


A volt nőkkel való kommunikációra én is fenntartok egy másik FB profilt. Vannak privát témák, amik nem tartoznak arra, akivel épp együtt vagyok. Ő egy másik világ, más ismerősökkel, más élményekkel, más emlékekkel, nem mindent ért meg, vagy nem mindent akar tudni, amiről az exekkel szó esik.

2021. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!