Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit kell elbírjon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell elbírjon egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolat, nekem van egy gyerekem, ő meg nem is akar sosem. Próbálkozás van, de nem igazán tudja elfogadni a gyerekemet. Én őt nagyon szeretem, és rajta is érzem, hogy szeret engem, meg sokszor az igyekezetet is, de vannak a gyereknek olyan dolgai, ami neki ellenszenves. Én nem akarok olyan kapcsolatot, ahol a gyerekem nincs elfogadva, bár nem tudom, létezhet -e, ahol el van. A párommal viszont nagyon jó, rendes ember, normális. A gyerekkel nem érezteti, hogy nem kedveli, igyekszik vele normális lenni, bár nyilván nem hülye a gyerek. Viszont így nem lehet tervezni semmit a jövőre nézve. Párom szerint talán alakulhat, de én azt érzem rajta, az igyekezete egyre gyatrább, hogy ritkábban vesz rész közös programokon. Várja, hogy változtassak pár dolgon a gyerekkel, legyek következetesebb, amiben végül is igaza van.

Adjak még esélyt ennek, hallgassak rá a nevelésben, vagy ezt a kapcsolatot be kell fejezni?


2021. aug. 25. 19:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon diplomatikusan fogalmazol azzal kapcsolatban, hogy milyen is a gyereked. Pedig ez fontos tényező lehet. Mert nem mindegy hogy a pasid egy barom aki túlreagál apróságokat vagy a gyereked egy mini zsarnok és alig van aki el tudná viselni. Előbbi esetben nincs jövője a kapcsolatotoknak, utóbbi esetben pedig valóban némi nevelésre lenne szükség - nem is a pasid miatt, sokkal inkább a gyereked jövője érdekében elsősorban
2021. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, amit konkrétan nem fogad el? Mert nagyon nem mindegy. Amíg ezt nem tudjuk, rendesen nem is lehet válaszolni.
2021. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Ezt így be kell fejezni.

Soha nem fogja elfogadni a gyereked. Idővel egyre rosszabb lesz. Nem tudom, hogy mennyi idős a gyerek, de elég hamar rá fog jönni, hogy nem kedveli a pasid. Elkezd lázadni, közétek állni, és egyszer csak azt veszed észre, hogy ők ketten teljes szívükből gyűlölik egymást és állandóan veszekedés van.

Rövid távon, amíg csak összejártok szexelni, és nem is találkoznak, addig elvagytok. De ha te ennél többet akarsz, az nem fog működni.

2021. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Ne az várjon már el változtatasokat aki alkalmazkodni sem tud meg inkább nem vesz részt a közös programokon.


Vagy integrálodik a bejáratott életetekbe vagy lehet menni.


Ugy birom ezt mikor egy kivülállo belép vmibe aztán ő akarja megmondani a frankót. Nem ő nevel gyereket.


Ez munkahelyen sem megy így hogy beall dolgozni aztán elkezd pampogni.

2021. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A gyerekem kiskamasz. A hanyagsága zavarja a párom, hogy nem pakol el maga után, meg ha csúnyán beszél velem, meg hogy kétszázszor kell valamire megkérnem. Vele amúgy kedves, meg mással is, nem zsarnok, alapjában véve jól nevelt gyerek. Szeretni szokták őt, szomszédok is mindig mondják, hogy milyen illedelmes.
2021. aug. 25. 20:04
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

A kamaszokat még a kamaszok se tudják mindog elviselni.

Ha rigolyás a párod én csak félteném tole a gyereket.


Nem pampogni kell tudnia egy felnottnek es nem a saját kényelmét nézni, hanem tanitani irányt és PELDÁT mutatni.

Jóhogy nem lesz hiteles a gyerek szemében egy főnökösködő befogadott senki. Mert egyelore tobbet nem látni belole..

2021. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Nehéz más gyerekét teljesen elfogadni...

És nem is kell erőltetni a közös programokat..

2021. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Exem nem fogadta el az én gyerekemet, nem is igazán volt kiváncsi rá, kerülte a társaságát. Vége is lett a kapcsolatnak hamar. Aki a gyerekem nem tudja elfogadni azzal nem illünk össze. Nincs ezzel baj, csak akkor felesleges húznunk egymás idejét. Nem árultam zsákbamacskát akkor sem amikor összejöttünk.

Mostani párom már a negyedik randin kérte hogy mutassam be neki a kislányt, ismerjék meg egymást, teljes mértékig elfogadta, a lányom is hamar megszerette. Programokat úgy szervezi hogy az esetek 90 % gyerekkompatibilis legyen. Itt nem azt erzi a gyerek hogy csak nyűg, meg a bajok okozója.

2021. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarsz ilyen kapcsolatba lenni, de egy éve így vagytok...
2021. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó vicc, hogy vannak a gyereknek olyan dolgai, amik idegesítik. Szerintem ez természetes. Pláne egy hisztiző, rosszkedvű kiskamasznál.

Ha szeret téged meg próbálkozik, akkor megérheti az időt. Szerintem vele kellene megbeszélned hogy ő hogy látja. Én megérteném azt is, hogy próbálkozott, de nem ment. Emberi dolog. Nem olyan könnyű másnak a gyerekét elfogadni.

2021. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!