Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedtem így?

Figyelt kérdés

A pasim sokat járt utánam, amíg beadtam a derekam mert nem volt az esetem, úgy éreztem nem egymást keressük

Vegul úgy alakultak a dolgok, hogy csak összekerültünk, de az volt az érzésem, hogy túl sokat jár a nyakamra, első naptól nálam akart aludni, enni ami miatt kialakult bennem iránta egy ellenérzés, furcsa ellenségesség, ami rám nem jellemző, amit utólag látok és nem tudok hova tenni, peldaul ettem es őt nem kínaltam stb pedig koldusokat mindenkit segítettem

Miert pont vele voltam undok ha amúgy szívesen töltöttem vele időt, mondjuk amennyit ő akart sokalltam



2021. aug. 26. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nem illetek össze. Nem is érgem, hogy egyfajta kényszerből hogy lehet összejönni valakivel. Szerintem felesleges húzni az időt, nem való hozzád.
2021. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Értem*
2021. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vajon mit nem elveztel egy kenyszerkapcsolatban? Fogos kerdes, sokat kell gondolkodni rajta.
2021. aug. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!