Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem élvezem rendesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezem rendesen a szexet?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a probléma velem. Magát az aktust élvezem és el is tudom engedni magam, de vannak úgymond "tabu" zónáim. Nem szeretem, ha a mellbimbómhoz ér a párom, ha megnyalja, túl érzékeny lesz, kellemetlen. A másik a csiklóm. Eleve furcsa a viszonyom a saját nemi szervemmel, nem is tudok magamnak felnyúlni, valahogy taszít. Nem tudom megmondani miért, de valahogy nem megy. A csiklóm meg túl érzékeny, nagyon csikis, ezért amikor a barátom orálisan kényeztet azt se tudom nagyon elviselni. Valahogy tudom, hogy én magam se tudom elfogadni a nemi szervem, hiszen kb hozzá se érek ilyen értelemben. Én szeretem kényeztetni a párom és magát az aktust is élvezem, de nyilván szeretnék megszabadulni ezektől a gátlásoktól. Szeretnék majd elmenni pszichológushoz, de most sajnos nincs rá pénzem.

Biztos, hogy bennem van ez a probléma, mert a párom nagyon édes, 4 éve vagyunk együtt és maximálisan megbízom benne.

Esetleg valakinek volt már hasonló? Hogy tudnám ezt levetkőzni?


Köszi a válaszokat!


25/N



2021. aug. 27. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Gyakorolni kell q dolgokat
2021. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Egyet nem értek ha ennyi dolog van ami probléma neked a szexben hogy tudod elengedni magad?- meg eleve ha zavar a nemi szerved, hogy tudod elviselni hogy más hozzá érjen vagy nem félsz attól hogy meglátja ?
2021. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"a mellbimbómhoz ér a párom, ha megnyalja, túl érzékeny lesz, kellemetlen"

Ez egyszerű preferancia szerintem. Én is nagyon utálom, szóval remélem, a következő pasim nem lesz mellmániás.

2021. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
A megfelelő partner fogja kihozni belőled ezek élvezetét!
2021. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Én meg is őrülnék mellbimbó és csikló izgatás nélkül. F
2021. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Orgazmusod van?


Ha jól értem maszturbálni sem szoktál?


Amiket írsz arról az jut eszembe amikor 15 évesen elvesztettem a szüzességem és még nem tudtam igazán hogyan tudok elélvezni. Ugyanezt éreztem mint te, hogy pl csikló izgatás is inkább már kellemetlen.


Idővel viszont rajottem hogyan jó, sokat maszturbaltam és következő barátommal már sikerült orgazmust elérni.

2021. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy voltam mint a 6-os

Ideje maszturbálni kedves kérdező. Hidd el sokkal jobb lesz a szexuális életed. A nemi szerved miért nem tudod elfogadni?

2021. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális hogy undorodsz a saját nemi szervedtől és hozzá se tudsz érni.


Kéne önkielégíteni és megtalálni hogy mit szeretsz magadnak csinálni, hogyan tudsz magadnak örömet okozni.


Nem tudom hüvelyi orgazmusod van-e, de ha nincs és esetleg csiklóval (akar magadnak) sikerül, hidd el nem akarsz majd leállni. Nincs ebbe semmi rossz.

2021. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is érzékeny a csiklóm,én se szeretem simogatni csak minimálisan és legtöbbször csak akkor, amikor már el akarok menni.Viszont én szeretem ha belülről jól megdolgozom magam,vagy ha megdolgoznak.
2021. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem a megfelelő partnerrel vagy, vagy legalábbis nincs szexuális izgalmad a párod hatására.
2021. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!