Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkahelyi szerelem. Szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi szerelem. Szerelmes lettem az egyik kolegámba...Nagyon tetszik a srác.Mit tegyek? Hogyan adjam tudtára...Ő egyedül álló. Èn viszont nem vagyok boldog a kapcsolatomba.Senki ne itéljen el. De egyfolytában rà gondolok.

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Én is így vagyok! Hétfőn jössz dolgozni? Lehet, hogy pont te vagy az ha igen, akkor hétfőn reggel mikor kávézok gyere te is pont ugyanakkor.


amiből biztosra vehetjük magunkat, hogy megkérdezem majd tőled, hogy pontosan 2 és fél kiskanál cukorral és másfél kisdoboz tejszínnel kéred e!

2021. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk először zárd le a mostani kapcsolatod, addig ne kezdj másikba.
2021. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélünk el. Senki nem tudja, hogy holnap mi lesz..

Azt javaslom én is, amit a 2-es. Zárd le a rossz kapcsolatod.

2021. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Házinyúlra nem lövünk.
2021. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Zárd le a rossz kapcsolatod. Ès ezt a sráctól függetlenül.

Nem akkor kell kilèpni, ha megvan az új.

2021. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,csak jó lenne tudni hogy ő neki is bejövök e.Ha rákérdeznék lehet nem lenne őszinte.bár sokszor viccelődik megjegyzéseket tesz..Figyelget..lesi minden mondatom...
2021. aug. 27. 19:15
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez a legundorítóbb női tulajdonság. Ha már van egy biztos váltás, akkor lépnek csak ki a szar kapcsolatból. Fuj
2021. aug. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? A kapcsolatod szr, kifelè kacsintgatsz. Szakíts. Aztán lehet nèzelődni.
2021. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha nem jössz be neki, maradsz a kapcsolatodba? Nincs ló, jó a szamár?
2021. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
8-as, addig nem akar szakítani, amíg nincs meg a biztos másik, érted? Majd, ha ez már kötélnek állt😂
2021. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!