Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem furcsa?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden: Szóval a minap hazafelé tartottunk a nejemmel, mire észbe jutott, hogy beugrik a szupermarketekbe. Én kitettem őt és a parkolóban vártam rá a kocsiban ülve. Amikor kijött, láttam, hogy köszönt valami csávónak, mintha mosolygott is volna kicsit. Kérdeztem tőle, mikor beszállt a kocsiba, hogy ki volt az? Azt mondta nem tudja. Szokott sok mindenkinek köszönni, visszaköszönni, de a legtöbbjüket (nő/férfi) látásból sem ismeri, csak illedelmes.


De más máskor is észrevettem, hogy mosolyogva köszön férfiaknak.


Minek kell köszönni eleve olyannak, akit nem ismerünk? Nekem ez gyanús. Én nem köszöngetek így.


Szerintetek titkol valamit?



2021. aug. 28. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Hát nekem is fura. Illedelmességből sem köszönök idegen férfiaknak.
2021. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjük a szemèlyisègèt, nem mi vettük el😉


Lehet közvetlen mosolygós.

Neked kellene felmérni hogy milyen pl a szex és hogyan viselkedik a mindennapokban

2021. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan nem 2 napja ismered

Ez most ütött szöget a fejedbe?

2021. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem furcsa, én is ilyen közvetlen, beszélgetős vagyok. A férjem pedig ismer, ezért tudja, hogy az, hogy barátságos vagyok, nem azt jelenti, hogy hűtlen lennék.
2021. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő sem köszön rá senkire magától, csak visszaköszön. Nem Magyarországon élünk, hanem Németországban. Nem igazán ismer itt még senkit. Mondjuk az tény, hogy itt az emberek közvetlenebbek, sokszor rám is vigyorognak, meg köszönnek idegenek az utcán is. Na de értitek, mikor ezt a feleségemmel játsszák el, az kicsit más tészta. Lehet bevállalom én a vásárlást, így neki nem kell odamenni. 😆
2021. aug. 28. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ja, így már más.

Én is visszaköszönnék, ha rám köszönnek. Így már nem furcsa. :D Nem akarnék bunkó lenni.

2021. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet,csak simán féltékennyé akar tenni.
2021. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!