Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadhatónak kéne gondolnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadhatónak kéne gondolnom, hogy a barátom a 30 éves egyedülálló szomszéd nővel sms-ezik?

Figyelt kérdés
A barátom(23) magától mondta el,hogy athivta a szomszéd nőt egy teara..ez utan megkerdeztem mit hallgat epp es azt mondta, hogy ez a no kuldott neki playlistet miket hallgat es azt hallgatja..elkezdte keresni a playlistet es lattam, hogy egesz hosszan beszelgettek sms-ben, megkértem mutassa meg mit beszeltek,mert nekem ez kicsit fura, de nem hajlando megmutatni. Par hete volt mar problema abbol,hogy mas lanyoknak irogat es meztelen kepet kert az egyiktol.. még azt sem tudtam megbocsatani, erre most ez..es ugy tesz mintha ezzel nem lenne semmi baj, hiszen ő mondta el, hogy beszelgetnek es teara hivta. Kezdem azt hinni mar, hogy vagy en vagyok hulye vagy vele nincs rendben valami.

2021. aug. 29. 09:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem el fog hagyni téged a srác.
2021. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez a srác hülyének néz téged.
2021. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Leírnád őszintén, hogy szerinted a barátod hogy reagálna, mit mondanak, mit tenne, ha rólad derülne ki, hogy meztelen fotót kértél egy férfitól, más férfiakkal lenne olyan levelezésed, amit nem vagy hajlandó neki megmutatni, és amikor nincs otthon, áthívnál egyik szomszéd pasit teázni?
2021. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2es: ezt egeszen valoszinunek tartom, csak valahogy nem jut el az agyamig..
2021. aug. 29. 09:20
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

1


Nem feltétlenül fogja elhagyni. Az ilyen férfiaknak jó, ha vagy egy stabil kapcsolat, - csúnya kifejezéssel fix punci - aki mellett lehet kalandozni.

2021. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
3as: en is ezt kerdeztem tőle,hogy forditott esetben ez hogy esne neki vagy mit reagalna? Nem kaptam konkret valaszt.
2021. aug. 29. 09:22
 7/24 A kérdező kommentje:
5os: ezt is mondtam neki,hogy elhiszem hogy ez neki megfelel mert itt en vagyok neki az un. biztos pont..
2021. aug. 29. 09:23
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Probléma veled is van ha még most se léptél le :( nem akarja megmutatni mit beszélnek... nem ez az első, ott meg ruhátlan képek is szóban voltak.... szerinted itt nem lesz? Vagy több? Itt csak pár lépésre vannak egymástól. Azt se vetted észre hogy teázni átment, át fog menni másért is sajnos... másik meg, telefonszámcsere? Minek? Pasikkal is ilyen hamar ,,barátkozik" vagy mivan? Ne hagyd hogy hülyének nézzenek, főleg hogy a szomszédnővel... benne is lehetne annyi hogy nem adja meg a számát de hát mit lehet várni a gerinctelenektől, mert mindkettő az ez biztos.
2021. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy elmeletben tudom,hogy mi a helyes,hogy kellene cselekednem(szakitani kene)..szegyellem magam,de meg mindig nem vagyok hozza eleg eros, es ezt ő pontosan tudja..
2021. aug. 29. 09:24
 10/24 A kérdező kommentje:
Ez nem magyarazat ra,de egyebkent tenyleg mindenkivel joban van meg nagyon nyitott,de ez akkor sem normalis. A masik az,hogy ez a no mar eddig is ott elt, akkor miert most kezdtek el 'baratkozni'?
2021. aug. 29. 09:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!