Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy sikeres államvizsgát meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sikeres államvizsgát meg szoktak ünnepelni átok, akik egy pár?

Figyelt kérdés
Tehát a pár egyik felének sikerült a diploma. Azt meg szokták ünnepelni?
2021. aug. 31. 20:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam. A párok. Így akartam, bocsi.
2021. aug. 31. 20:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van aki igen,van aki nem. Tőletek függ,hogy szeretnétek-e egy kis összejövetelt.:)
2021. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez megegyezés kérdése. Én az államvizsgát azzal ünnepeltem, hogy rituális grilleztem a jegyzeteimmel, amihez az exem asszisztált :D.
2021. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hármas, ez aranyos :)
2021. aug. 31. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Mi mindet megünnepeltük. De mi alapból is szeretünk minden alkalmat megragadni az ünneplésre, szóval a sikeres vizsgaidőszakok után is kicsit kirúgunk a hámból, elmegyünk különleges helyekre, illetve minden itthon elterjedt ünnepet és évfordulót is meg szoktunk ünnepelni. Szokás kérdése igazából. :)
2021. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Szerintem egy államvizsga, vagy bármilyen sikeres vizsga nagy dolog. Egészséges kapcsolatban az ember párja büszke a sikereire. :)
2021. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Megbeszélés kérdése. Az alap diplomámat a családdal ünnepeltük, a párom is ott volt. Egy éttteremben vacsoráztunk. A párom hozott egy kis ajándékot is. A mesterdiplomámnál már nem volt ez, eleve a vizsga után mentem a kórházba szemműtétre. Hogy akkor kaptam e tőle valami ajándékot, őszintén már nem emlékszem. Azt tudom hogy akkor nem ünnepeltünk mert sokáig kímélni kellett a szemem és nem erőltethettem meg magam.
2021. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Miniünneplés, persze. Párom hamburgerezni akart menni 😃
2021. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Meg, pia koko es krvak a minimum
2021. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A vizsga napján nem emlékszem, mit csináltunk, de a diplomaosztóm után azt mondta a férjem, elvisz bárhová, ahova szeretném, azt csinálunk, amit akarok. 😊 Kegyes voltam, csak egy ebédet kértem.
2021. szept. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!