Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben szakítsak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben szakítsak, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

1 és fél éve vagyunk együtt, de már most veszekszünk mindig, pedig nem is találkozunk mindennap. Írásban is összetudunk veszni. Most hétvégén vártam, hogy találkozzunk, mert rossz hírt kaptam, bár enélkül is szerettem volna vele találkozni. Összevesztem vele azon, hogy őt nem érdekli mi van velem, mi a problémám. Aztán elment a haverjához, akivel úgy berúgott, hogy teljesen összetörte magát. Emiatt nem is jött el hozzám, mert a szüleimnek biztos leesett volna, hogy részeg volt.


De máskor is volt már úgy a randit csak úgy lemondta. Különösen vártam hogy az augusztus 20.-át együtt töltsük, de akkor meg a szüleinek segített.


Ha valamit mondok neki tök normálisan, akkor is egyből mondja mit ugatok, b@szd meg, olyan a viselkedésed, mint a ribi exemé. Azt írja ilyenkor hogy fejezzem be. Normálisan nem lehet vele beszélni.

Szerinte ha berúg, az azért van, mert idegesítem. Az ágyban is megteszek neki dolgokat, ő meg sokszor nem viszonozza.


2021. szept. 6. 13:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
99%
Hát ha ez komoly kérdés akkor a válaszom IGEN dobd ki a f.szba. Már rég ki kellett volna, csodálkozom hogy eddig ezt tűrted.
2021. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Szép zöld szemetes lapát. Ha màr most bazdmegol akkor a fene meg ette az egészet.

Az meg hogy iszik...

Dobd még most amig nem késő.

2021. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Szeretnéd az életedet egy iszákos, bunkó ember mellett leélni?

Ha nem, akkor szakíts vele.

2021. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Dobd ki, és örülj, hogy csak másfél évet pazaroltal el rá.
2021. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy alkesz bunkóval akarsz élni, aki szerint te vag, hogy a hibás azért amiért iszik és inkább csinál mást mint veled van, akkor természetesen bocsáss meg neki és maradj vele
2021. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Ha már rég kidobtad volna is késő lenne!

Velem 15 év után sem beszél így a férjem, mi lesz veled később?

Az meg, hogy a rendszeres részegségig italozás teljesen rendben nála és mindenre mentség, az nálam akkor is szakító ok lenne, ha egyébként a tenyerén hordozna.

Gondolkodj már el, te csak ennyit érsz?

2021. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
99%
Egy ilyen embertől mit vársz? Egy percet se pazarolj rá, nem érdemel meg téged. Az is lehet, hogy több vasat tart a tűzbe és azért mondja le a találkozásokat. Nem bíznék benne a helyedben.
2021. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért vártál eddig?

Ha csupán fél fokkal jobban nézel ki Hamupipőke boszorkányánál, biztosan lesz, aki megbecsül!Most 'csak' iszik, aztán belövi magát, később a kettőt egyszerre. Kétlem, hogy ilyen "társra" van szükséged, aki tán sietteti is, hogy halálodig együtt legyen veled.

2021. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen "párom". Mi akkor 4 év után jöttünk rá, hogy rohadtul nem illünk egymáshoz. Nálam mondjuk akkor telt be végleg, végérvényesen a pohár, amikor - írd és mondd - az ÖSSZES barátnője fontosabb lett, mint én.

Szakítottunk.

Azóta ő kiköltözött Párizsba és összejött egy arab sráccal, akivel - mint utólag megtudtam - már az együttlétünk alatt is leveleztek.(Igen,leveleztek, rendes postán... ez még a 2000-es évek elején volt, akkoriban még nem volt "zsebrevágható módon internetes" a világ.Akkoriban még jobbára a nagyobb közintézményekben, könyvtárakban, netkávézókban, stb. stb. voltak gépek, amikhez ha szerencséd volt, vagy vásároltál pl. pénzért könyvtári tagságot, akkor leülhettél "gépezni", magyarul egy - a mai technikához képest jóval lassabb gépen - internetezni.)

2021. szept. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Legyek bárkivel, egy ba**d meg elég lenne nekem, hogy részemről vége legyen. Ahol nincs tisztelet, ott semmi nincs. A te kapcsolatban már rég kiveszett részéről. Ha szereted is, végy erőt magadon, és legalább az önbecsülésed miatt dobd ki! Mert veled- és senki más emberrel sem lehet így viselkedni! Az rendben van, hogy a randit lemondja, hogy a szüleinek segítsen, ha tényleg olyan, amit nem lehet máskor, elvégre egész életben lehet randizni, de a segítség a szülőnek nem tűr halasztást. De te azt írod, már sokszor mondta le. Ennyire vagy neki fontos. Ha boldog lennél a kapcsolatban, nem lenne kérdés. Szerintem te is tudod, hogy nem reagálod túl, és megerősítést szeretnél - amit kivétel nélkül meg is kapsz a hozzászólóktól. Tedd meg magadért! Többet érsz ennél, amit kapsz Tőle!
2021. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!