Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő volt,hogy komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt,hogy komolyabb érzelmeket kezdtetek érezni a másik iránt?Olyanok írjanak,akiknek több időbe telt.

Figyelt kérdés
2021. szept. 6. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző kapcsolatomban fél év után éreztem mélyebb érzéseket.
2021. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 2,5-3 hónap. De utána olyan mély rózsaszín ködös szerelmet éltem meg mint még sosem!
2021. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem az 2 hét alatt kb.. az durván elsöprő érzés... Aminek több idő kellett akivel nem szerelem, hanem inkább kötődés, ragaszkodás alakult ki és ez utóbbi inkább fokozódik, míg az első inkább elmúlt...
2021. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fél év ez lemaradt..
2021. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem már, mert elég régen volt. De nekem is több hónapra volt szükségem ahhoz, hogy őszintén ki tudjam mondani, hogy szeretem. Előtte is szerettem vele lenni, megvolt a kémia is, de lángoló szerelmet akkor nem éreztem. Később viszont igen, és évekig tartott is az az állapot.
2021. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mi a hosszabb idő, nekem kb 2,5 hónap kellett.

és rájöttem hogy nekem minden lassabb, első csókkal is vártunk sokat, ötödik randiig, és a "mélyebb érzés"től a szerelemig is kb + 2-3 hét kellett

2021. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
1-1.5 ev, de engem elotte nagyon sokszor atvertek
2021. szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de jó, hogy vannak ilyen típusok rajtam kívül is, nekem is több hónap-fel év szokott kelleni hogy úgy igazán beleszeressek valakibe, addig elég szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy velem marad-e az illető (sajnos rossz tapasztalatok korábbról). 😅
2021. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A lassabban kialakuló szerelem és lassabban induló kapcsolatok sokkal tartosabbak, lehet rájuk építeni, biztonságosabbak és jól megalapoznak egy komoly érzelmeken alapuló kapcsolatot ☺️
2021. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9essel egyetértek. Nálam 1-2 év után alakult ki komolyabb érzelem párom iránt. Szépen lassan szerettem belé, de mai napig úgy érzem, hogy egyre jobban szeretem..mar 8 éve
2021. szept. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!