Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire keveset érek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire keveset érek? Ha ott hagynám más férfinak is ennyit érnék?

Figyelt kérdés

Most jelenleg nincs munkám, de kerestem már munkákat a környékemen, de semmi nem nem akadt. Korábban volt már munkám. A barátomat ez zavarja, pedig a szüleimmel élek együtt. Azt mondta csak akkor fog elvenni, és velem élni, ha lesz munkám. Azt mondja így velem még a csokot sem lehet majd felvenni, tehát tervezni sem lehet velem semmit.

Most nem rég kiderült egy betegségem is, sokszor voltam rosszul, ez is nagyon megviselt. Sokszor azt erzem, azt érezteti hogy semmit nem erek, sokszor vagyok ideges. Még az anyukája is megjegyezte, hogy nincs munkám,pedig az anyja sem dolgozik.


2021. szept. 8. 06:57
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
81%
Rosszul nézed. Írd fel egy táblázatba hogy melyikotok mennyit ad a kapcsolathoz. Azt meglatod
2021. szept. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
44%

Szüleiddel élsz, nincs munkád, nincs pénzed és beteg vagy. Ki akarna veled így bármi komolyat?


Még magadat se tudod ellátni, nem hogy a gyereked.

2021. szept. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
71%
Ha azt érezteti hogy nem érsz semmit, és segíteni sem segít, akkor kuka. Később is ilyen lesz, vagy rosszabb. Tipikus, aki ül a tv előtt a sörrel és basztatja a feleségét.
2021. szept. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
29%

Exem is ilyen volt. Allandoan alkalmi munkam voltak csak es allandoan beszolt.


Amikor meg felvettek jo belyre magasabb pozicioba dolgozni akkor is lenezett hogy biztos csak mákom volt es azert vettek csak fel.


Kesobb ugyanugy szakitott állhattam neki fejen is.

Az ilyen elégedetlenkedoket el kell engedni.



A pasikat altalaban csak az zavatja ha a nőt segiteni tamogatni kene. Addig nem erdekli őket amugy mit csinal vagy nem csinal a nő, csak ne kelljen adni tartsa el magát valahogy.

A mai ffiak nem támasz, nem segítség.

2021. szept. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
24%
*helyre
2021. szept. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
A betegségem is nagy valószínűséggel lelki okok miatt is kialakulhatott. Most nem arra kell gondolni hogy egy nyomorék vagyok, vagy halálos beteg.
2021. szept. 8. 07:05
 7/49 anonim ***** válasza:
30%

A mai férfi nem tamasz ? Minek néztek minket ? És mi mire taamszkodjunk ?


Mostanában tényleg annyi az érzéketlen tuskó nő, fellistazzatok a funkciókat amit teljesiteni kell, mint egy mosógép vásárlás a média Marktban.



Ja az se, mert ott a választást már a férfinek kell csinálnia

2021. szept. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Azt mondja menjek el egy gyárba dolgozni, ott úgy is visznek busszal is.
2021. szept. 8. 07:06
 9/49 anonim ***** válasza:
71%
És mi az akadálya ? Írd le.
2021. szept. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Annak ellenere hogy nekem most nincs munkám, megleptem őt ajándékokkal a születésnapján is, én is hívtam meg őt kájázni. De ha ő elhív engem valahova, akkor ő milyen sokat fizetett állítása szerint.
2021. szept. 8. 07:09
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!