Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy kapcsolat megbetegít egy embert?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, mert a dolgaim a barátommal már kb. 2 hónapja nem alakulnak jól. Pont nem rég pedig kiderült nőgyógyászati betegségben is szenvedek, miómám van. 29 éves vagyok, hol fogok én már találni valakit, mikor a többség mar babázik? A barátom is azt mondja ennyi idősen már a gyerekvállalásra kellene eszemnek lenni. De még eddig el sem vett, én pedig csak házasságba szülnék gyereket. Azt mondta eljegyezni csak akkor fog, ha rendesen viselkedek. Ha felmerül a szakítás azt mondja, mihez kezdenék én nélküle, meg hogy hogy lenne szívem elhagyni őt, mikor ő mennyire szeret. Úgy érzem én mindent megteszek ezért a kapcsolatért, még se jó neki semmi. Sokszor főztem már neki, mikor nálunk jött, és azt mondta hogy én nem is sokszor főztem rá. Sőt egyszer még arra is rákérdezett, hogy x kaja van-e nálunk. Ezt is furcsálltam, mert úgy hangzott, mintha követelőzne.

Elmondtam neki miómám van, még se jött el meglátogatni már másnap sem, de még azon a héten sem. Eleinte még volt is önbizalmam, hogy végre már nekem is van párkapcsolatom, sok hosszú egyedüllét után, de mára már azt érzem semmi önbizalmam sincs. Egyszer még azt is mondta hogy az exének már gyereke van, értettem a célzást, rosszul is esett. Azóta már így fejben összehasonlítottam magam az exeivel, és mindig én jövök ki rosszul belőle. Azt mondta 29 évesen mire akarok még várni.

Szerinte én is ugyanolyan vagyok mint a többi nő, nem vagyok egy szálat sem különb. Ha lerakom a telefont, mondja miért teszem le, ha mondok indokot, akkor elkérdezgeti, hogy valóban azért rakom-e le a telefont. Régen azt mondta milyen szép vagyok, ha mosolygok egy képen, már azt mondja olyan fejet vágjak a képen, mint ő.


2021. szept. 8. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány hete-hónapja kérdezed meg ugyanezt, ugyanerről a nyomorult paraszt hapsiról? Mire vársz még, csodára?
2021. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta eljegyezni csak akkor fog, ha rendesen viselkedek." ---> mi a f**asz?? :) Ez hülye kretén...édes istenem :)


"Ha felmerül a szakítás azt mondja, mihez kezdenék én nélküle, meg hogy hogy lenne szívem elhagyni őt, mikor ő mennyire szeret." ---> mikor ő mennyire szeret....óóó hogy oda ne rohanjak...ez a köcsög gyerek Zsarol is, kőkeményen zsarol téged.


Összességében magasról sz**arik rád ezaz ember. Valószínűleg dísznek vagy jó számára.


Meg elmondja, hogy te vagy élete szerelme akit mindennél jobban szere,t sosem szeretett még ennyire senkit...örökké a szívében élsz majd....bla bla bla....ez csak bla bla blah


Az viszont, hogy csak házasságba akarsz szülni...esetleg majd a következő pároddal...ez felvet némi problémát, nem mindenki akar megházasodni....így azért kicsit nehéz lesz.


Az pedig, hogy ebben a korban már mindenki babázik.....ez meg már unalmas, mindenkitől ezt hallani, dehogy babázik olyan sok ember. Napi több 1000-en ezt elmondják több 1000-en érted?

2021. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi én is ilyen világtalan pitsa vagyok mint te ráakaszkodok minden vmire való pasira és viselem egy darabig a szarakodásokat, majd elkezdek idiótán viselkedni amíg ki nem csinálom a kapcsolatot...
2021. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta eljegyezni csak akkor fog, ha rendesen viselkedek. Ha felmerül a szakítás azt mondja, mihez kezdenék én nélküle"


Tudom-tudom... Kapok majd a fejemre meg minden, hogy ne dobálozzak ezekkel a szavakkal, de nárcisztikus szagot érzek. :/

2021. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor viselkedj rendesen es turd a kovetkezmenyeket. Kb ugy viselkedsz, mint egy fele ennyi idos kislany. Felnottnek erzed magad?
2021. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"nárcisztikus szagot érzek"



Nemcsak tavasszal illatozik a narcisz :D



37F incel

2021. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolso, te miert valaszolsz parkapcsolati kerdesre, ha nincs parkapcsolati tapasztalatod?
2021. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!