Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy mérgező ember számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mérgező ember számára jelenthetek valamit?

Figyelt kérdés
Meg akarom vele szakítani a kapcsolatot,de néha megsajnálom,hogy valószínűleg rajtam kívül nem nagyon tud kivel beszélgetni. Illetve úgy tűnik hogy fontos vagyok neki,de már szinte rosszul vagyok ha beszélnem kell vele,folyamatosan számon kér hol voltam mit csináltam,folyamatos hibáztatás mindenért. Közben meg annyira nem vállal fel hogy egy kávét megigyunk, mielőtt le akar velem feküdni.
2021. szept. 8. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
😂😂
2021. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba a mártírkodást és döntsd el mi a fontosabb - a saját mentális egészséged és nyugalmad, vagy az, hogy önző, maga mellől mindenkit elmaró nyomorulnak legyen kivel beszélgetnie. Na ugye.
2021. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen,tényleg vicces így leírva. Sajnos túl empatikus vagyok az emberekkel...
2021. szept. 8. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az empátia nem követeli meg az önfeláldozást.
2021. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem empatia, hanem onsorsrontas. Te sem vagy 100-as, ha nem tudsz merlegelni es a sajat eleted is tonkreteszed egy arra erdemtelen miatt. Ha meg erdemes lenne, akkor is megkerdojelezheto lenne, amit csinalsz, de vannak Terezanyuk a vilagban. De igy?
2021. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!