Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fogja rám párom folyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogja rám párom folyamatosan az exem?

Figyelt kérdés

2 éve szakítottunk exemmel, de van 2 gyerekünk.

Nagyon ritkán beszélek vele, akkor is csak akkor, ha azt tényleg muszáj. Exem az utóbbi 3 hónapban ki akart velem bekulni, de nemet mondtam neki, párom viszont mégis azt hiszi, hogy érzek még exem iránt valamit. Most jelenleg nálam lakik apám, és a nője is itt van, aki exem rokona.

Párommal folyamatosan ezen veszekszünk, mert egyszerűen nem érti meg H semmit nem érzek exem iránt, és most emiatt is rám fogta exemet, mert itt lakik a rokona, akivel exem nem is tartja a kapcsolatot.

Szerintetek melyikőnknek van igaza? Folyton ezen vitazunk :)



2021. szept. 8. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha fektekeny akar lenni legyen az.

En ráhagynám.

2021. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem alapbòl nagy szó egy fèrfinàl, ha kèt gyerek ellenère elfogad, ès szeret. Ezt tetèzni egy exel, aki próbàl visszakúszni hozzàd ès azzal hogy a rokona nàlad lakik szerintem is sok egy kicsit. Mièrt nem gondolsz bele kicsit, az ő helyzetèbe?
2021. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Hogy laktok, kinél? Ha meg közös gyerek van, akkor az ex az életetek része, jobb, ha elfogadja.
2021. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nálam lakik apám, a nője csak felszokott jönni, ha itthon van apám, ami nagyon ritka mert heti 1-2 napot van itthon.

Párom meg messze lakik, csak 1-2 hetente jön pár napra.

És olyankor is csak folyton veszekszünk.

Még azt se ejthetem ki a számon hogy "a fiúk apja" vagy ilyesmi, mert egyből lehord mindenféle k*rv@nak.

És már elegem van. Nem tudom, hogy velem van e a baj, vagy vele?

2021. szept. 8. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott. De az teny, hogy nagy szerencsed van, hogy talaltal valakit, aki elfogad 2 gyerekkel. Nekem semmi penzert nem kene gyerekes no
2021. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ja, találtál vkit de nem normális a pasas. A gyerekeid apja az életed része. Apád meg a nője ha nálad lakik, a te dolgod. Ez az új pasi nem százas. Ha lek. váz, miközben ő ki tudja hol jár, hozzám többet nem jönne. Mi az hogy így bánik veled??
2021. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehord minden krvanak? Azert mert visszautasitottad az exed...what 😀

Na nekem a fiam apja volt ilyen, ment is a levesbe hiaba voltam terhes, azt mondtam koszi inkabb vallalom egyedul 😀 Meg fogja enni az idegeidet.. eroszakos barom allat.. addig orulj meg nem ver

2021. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyikőtöknek sincs igaza. Miben?

A nőd nyomi és mentálisan beteg. Menjen el terápiára, beszélgessetek többet.

2021. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elolvastam a kommentedet. Kérlek szakíts.
2021. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!