Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Megismertem tavaly egy ” egyszerũ” pasit, összehozott az ”élet”, kivancsian léptem a kapcsolatba, mert azt mondják, hogy ilyen fog aztán megbecsülni.

A pasi kinézetre nem jóvágású, alacsony, elég szakadtan néz ki, beszéde egyszerũ, mégis mint kiderult, amit lattam es mondtak mások is, hogy rengeteg szexkapcsolatot tart fenn, idösebb nöktöl kezdve ( akiktöl kölcsön is kér) egeszen ápolt házas ”dámákig”, akik igenis igényt tartanak arra, hogy a barátomra ráírjanak és tartsanak vele egy kapcsolatot. Állítólag mióta velem van lezárta veluk.

Ezeknek a nöknek eleg pár jó szó, hogy széttegyék a lábukat? Pár bók?

Hogy létezik, hogy kapkodnak a nök érte? Se nem kedves túlzottan, de nem is paraszt, egyszeuen tud bókolni és szereti a szexet. A farka is átlagos. Ennyi eleg a nöknek? Ezert kepesek megcsalni a férrjuket, ekkora a férfihiány?

Voltak sokkal jobb kaliberubb pasiim, akik körul ennyi nö nem volt, mint emelett a pasi mellett, aki semmit nem tud nyújtani a farkán kívul es meg a nöknek kerul pénzébe sok esetben....



2021. szept. 11. 09:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Tanulj meg írni!!
2021. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Tehet rengeteg szexkapcsolata van, gyakorlatilag egy hímprosti, ami közismert, és azt mondták, hogy ő fog megbecsülni, mert átlagos?

Hát jó.

2021. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Azért gondolom, hogy troll kérdés, mert aki ilyen szinten fogyatékos, mint a "kérdező", az már nem tudná használni a netes fórumokat.
2021. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy minden nötöl kér kölcsön....
2021. szept. 11. 09:17
 5/23 A kérdező kommentje:
És hogy lehet prosti, ha nem néz ki úgy ahogy egy prosti ki kéne nézzen...
2021. szept. 11. 09:22
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Mit erőlködsz már ilyen baromsággal..
2021. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

Erre en is kivancsi vagyok.


40 feletti pasi akit en ismerek es k.fél fűvel fával de még a fiatalok is tapadnak rá. Hulye lenne elköteleződni. Illetve ha akarna se tudna, mert tapadnak.


Es beteges(fizikailag), ráncos, önző smucig is de d.gni mindig van kit, meg fiatal csajok írnak rá a neten. Es soha nem lehet tudni kivel mikrol csetel..


Es engem akar győzködni arrol, hogy higyjek már neki, ő hű, meg csak velem akar lenni, meg komolyan akar velem lenni.


Es akkor en vagyok a r.banc, ha en keresek mást inkább, es szexkapcsra veszem max. Még én. Aki valodi komoly ffit keres mint valodi komoly nő.

Ne érti meg azt hogy nekem nem kell hímr.banc. es nem azert mert en vagyok a r.banc h más kell.

Hanem ő hogy mellette jobb ha nem kotelzodik el az ember lánya.


En sem ertem meg azokat a nőket amugy, akiket használgat es ez a maximum csak a f.rkát teszi egy kapcsolatba. Meg azokat sem, akik tapadnak rá. Kéne a fenének ilyen ember.

2021. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező és #7, szerintem beszéljétek meg ketten. Annyira egyetértetek, írni is egyformán nem tudtok mindketten.
2021. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
És ha lezárta velük a kapcsolatot, akkor miből fog megélni?
2021. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9 es 😅😅😅
2021. szept. 11. 09:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!