Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal, már szinte párkapcsolatban élünk, de szexuális téren elég lassan haladunk (miatta). Hagyja nekem, hogy kinyaljam, el is élvez tőlem, de a behatolást még nem engedi. Nektek ez nem lenne furcsa?

24 évesek vagyunk.


2021. szept. 12. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még szűz. Vagy terhes.
2021. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legegyszerűbb dolog az, ha megkérdezed tőle!
2021. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elvileg nem szűz. Megkérdeztem, annyit mondott, hogy még nem áll készen rá. De ez nekem elég hihetetlen. Arra készen áll, hogy kinyaljam különböző pózokban, de a behatolásra nem..
2021. szept. 12. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már eddig sikerült eljutni, akkor azért nem gáz kicsit rámenősebbnek lenni. Te vagy kissé nyámnyila. Ez azért nem ugyanaz, mintha az utcáról erőszakolnál meg valakit.
2021. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem áll készen rá.....nem akar veled szexet. Akivel összejövök szeretem és a kapcsolat elején állandóan a szex és a szex megy mindig vágyik a másikra az ember. Nem akar veled szexet ennyi.
2021. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit lehet erre mondani ?


Egyéb mentális okok

Lehet peniszfóbiás.

2021. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!