Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van úgy, hogy a barátja,párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy, hogy a barátja,párja nem reagál az üzenetére,mert elfoglalt,vagy nem tartja fontosnak ,amit írtok? Velem rendszeresen ezt csinálja, idegesíti, engem meg az pörget be, ha látom,hogy elolvassa ,és nem ír rá. Ezzel még inkább arra

Figyelt kérdés
sarkall,hogy írjak....meg többet...
2021. szept. 12. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Zavaró ha azonnal választ vár. Vagy taktikázik agyal azon hogy vajon mért nem ír.

Arra meg egyáltalán nem reagálok higy helló, mizu,

2021. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem értem...
2021. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, igen. Ír, ha ráér. Idegeskedni felesleges emiatt, csak akkor írok újra, ha van mondandóm vagy valami tényleg fontos és sürgős.

Máskor meg ő ír magától, ez kompenzálja.

2021. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1: nem írsz arra,hogy hello,Mizu?
2021. szept. 12. 17:16
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem.meg az a problémám,hogy az őrületbe kergetem magamat is és őt is,ha látom ,olvasta ,de nem irt
2021. szept. 12. 17:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a barátja/párja? Most az első tagmondatot magázódva, a másodikat meg tegeződve írod? Mi a fasz? Legalább olvasd már vissza, mielőtt megnyomod azt a rohadt gombot!
2021. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az mizu szerinted mit jelent? Egy nagy túró, semmi. Hogy vagy? Ez is nulla jelentéssel bír.

Csak akkor írok vagy válaszolok ha közlendőm van. Nem akkor ha unatkozok.

Ha sürgős akkor van telefon. Elérhető vagyk. Ha nem akkor írjon.

Heroltom van az üres fecsegéstől.

2021. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy 15-30 perccel később kapok/adok választ.

Ha fontos, úgyis felhív.

2021. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

6


Egyre esik a színvonal, már lassan senki nem bír összerakni egy épkézláb mondatot ezen az oldalon. A kérdések bizonyos része konkrétan érthetetlen, nem derül ki belőle mit akar a költő. A kérdezőnél legalább sejthető mire kíváncsi, csak semmi igényesség nincs benne aziránt, hogy mit ad ki a keze közül és arra nem veszi a fáradtságot, hogy legalább egyszer elolvassa küldés előtt.

2021. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az aggasztóbb dolog, amikor napokig sem olvassa /nyitja meg az üzenetet, kedve szerint eltűnik, csak akkor van kommunikáció, amikor ő akarja, találkozás szintén... Pedig tényleg keveset vagyunk együtt, erre fel ő ezt szeretné csinálni velem. Viszont én ennek véget fogok vetni, ha nem változtat.

A te eseted nem drasztikus, de megértem, hogy idegesítő. Ha nem tudtok dűlőre jutni, kénytelen leszel hanyagolni.

2021. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!