Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért én vagyok a rossz? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a rossz? Vagy én fogom fel rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

Én sose akarok veszekedni, de úgy érzem azért mindent nem nyelhetek le egy szó nélkül. Legutoljára azon vesztem vele össze, hogy én megcsináltam az ágyban amit ő akart, ő meg nekem nem amit én szeretnèk. Azt mondta majd legközelebb, ami jövő héten lesz, mert csak akkor tudunk találkozni a munkája miatt. Én meg emiatt összevesztem vele.

Azt mondta ne hisztizzek már mindenen, meg nem érti, hogy ez miért olyan nagy probléma nekem. Nem mindig, de már egy pár alkalommal eljátszotta ezt.

Mostanában már sokszor összevesztem vele. Hol azért mert a bajban nem számíthatok rá, hol azért, mert több alkalommal is lemondta már a randikat.

Viccesen megjegyezte, hogy néha fürödhetnék mert büdös vagyok. Kicsit leizzadtam mérgemben is, de mielőtt találkozni szoktunk én mindig mrgfürdök.


2021. szept. 12. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Hát ha neked jó hogy egy guminő vagy akibe beverik a gec it majd visszatoljàk az ágy alá, akkor nosza.

Kb ennyi vagy neki. Addig csinálja veled amíg megteheti.

2021. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Légyszi legyél egy kicsit igényesebb a párválasztás terén. Ennél még egyedül is jobb.
2021. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Kb. csak szexuális segédeszközként használ téged az olvasottak alapján. Szakíts vele, amíg nem viszi le teljesen az önbecsülésedet.
2021. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mit kért és te mit kértél tőle? melyikötök a férfi és melyik a nő
2021. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő azt kérte verjem ki neki, de utána ő már semmit sem csinált velem az ujjával.
2021. szept. 12. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

Ez elég szánalmas a részéről, azt hittem leszopás és kinyalás a hunyo

végül is nem sokat tévedtem, akkor azt mondtam volna h 69. Bár 69 közben lehet ujjazni meg kiverni is igazábol, ha oldalvást feküdtök is meg ha egymáson. Bár ilyenkor a passiv tag szokott lazsálni és inkább csak élvezkedik. De most gondolj bele erre nem képes akkor minek is vagy vele? Ez kb a semmi kategori mert se nagy erőfeszítést nem igényel se semmit kb. És még sérteget is, nem tűnik egy jó kapcsolatnak.

2021. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!