Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a parotokkal nem tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a parotokkal nem tudtok csetelgetni, mig nem vagytok egyutt, akkor masokkal szoktatok?

Figyelt kérdés

Egész héten ignorál nem ír nem hív. Kb hetente találkozunk csak. Addig le vagyok ejtve.

Eleinte en kezdemenyeztem, irtam kerdeztem stb, már en sem teszek bele semmit.


Akkor valszeg mással csetelhet többet, aki erdekes lehet az ilyen ember?



#párod helyett ki a 2.?
2021. szept. 13. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hogy mi? aki egy hetig szarik ram es nem keres, az nem a parom, max szexkapcsolat. ilyen mellett beszelek massal is, ha ugy van, igen.

a parommal minden kommunikalunk, pedig mindketten dolgozunk es tavkapcsolatban elunk. mellette nyilvan nem csetelgetnek mas pasikkal, minek?

2021. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem lenne a párom. Mi minden nap beszélünk, telefonon, video chaten, messengeren. Ha egy hétig nem keres akkor én utána minek állnék vele szóba?
2021. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Ő nem párod, csak egy lyuk vagy neki 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem vagytok par, es nincs koztetek kapcsolat. Igy talan mar konnyebben erted.
2021. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked szabadidős partnered van, nem párkapcsolatod.
2021. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikro megcsalásnak számít, ha a párod nem veled, hanem egy harmadik féllel osztja meg az intimebb dolgait.
2021. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintem is az 6#


Ezért is lennék erre kiváncsi. De ugye felesleges is kérdeznem, ugyis nem lenne a válasz.

2021. szept. 13. 16:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sunyi dolog, csendben kinyírja a kapcsolatot. Persze rajtakapni nem lehet, vagy számonkérni, mert nem tett semmit végül is.
2021. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És mivel ezek miatt már én sem írok ki is forgatná rám..

Abszolut nem tudom mit tegyek. De már nem birok allandoan kezdeményezni egy ilyennél.

Es engem hozna ki hibásnak, az biztos.

Plusz ha nem találkozom vele ezek után, abban is én lennék a hibás.

2021. szept. 13. 17:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el őt. Ha szeretne, akkor nem hanyagolna így el.
2021. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!