Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos amit fevetettem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos amit fevetettem vagy tenyleg maniakusan ellenorzom ot?

Figyelt kérdés

A baratom eszrevettem mar nagyon regen,hogy mellettem nem meri elovenni a telefonjat.Latom,hogy jonnek e-mailek,smsek ,messenger minden.Ahogy felallok pl mosdoba,furdobe o azonnal nyul teloert.Ha 1 perc mulva,ha 20ms mulva,ha fel ora mulve erek vissza mindegy ,mert mindig ahogy odaerek rakja is el a telot.

Ha iszonyu ritkan mellettem eloveszi a telot akkor tized ms alatt rejti az uzeneteket es csak google nezeget..

Emellett o soha nem beszel arrol,hogy hu kepzeld xy irt most este 10kor azert mert…soha nem beszel rola kikkel es miert es mit beszel.

Amikor tegnap este megint lattam hogy odaerek es azonnal zarja is be a baromi hosszu szoveget amit kapott felhoztam neki,hogy nem ertem miert csinlja ezt. Erre o kiforgatta es hogy neki be kell szamolnia mindenkirol es mindenrol ,nem vagyok nornlis stb. Aztan azt,hogy bekepzelem o mindig pont akkor vegez az uzenetekkel amikor odaerek.Meg hogy mellettem direkt nem nyit meg semmit,nem akar magyarazkodni plusz o tisztel engem ezzel hogy csak ram figyel stb.

Telejsen kikelt magabol.

Egyszeruen nem ertette meg es nem is akarta,hogy nem okes ez es igy olyan mint egy idegen akirol semmit nem tudok ,kik a baratai mit csinalnak,mi van veluk, a munkaban is senkirol meg miert irkalnak neki este is stb. Pedig mar 2 eve egyutt vagyunk…

Persze en lettem a hisztis pi…a ,aki mindent ellenorizni akar es nem nornlis stb stb. Ha ennyire titkolozik nem erdekel tegye,de duhit a vislekedese es hogy ugy allit be mintha nem lennek nornlis..


2021. szept. 14. 08:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Legjobb védekezés a támadás. De, normális vagy. Eleve nem kicsit gyanús, hogy rejtegeti a telefonját. Mikor felhoztad kikelt magából: nyilván nem véletlenül. Egész biztos, hogy rejteget valamit.
2021. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Én is mindig elteszem a telefonom azonnal, ha bejön a szobába, de tényleg azért, mert akkor rá figyelek. Az viszont érdekes, hogy semmit sem tudsz a barátairól, munkatársairól. Nekem sem tetszene, úgy érezném valamit titkol, még ha nem is.
2021. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%

Ez a legjobb önlebuktató stratégia, hogy ha egy teljesen racionális dolgot vetsz fel neki szépen nyugodtan, erre ő messze indokolatlanul ideges lesz, téged szid, és egyből kiborul. 2 év alatt idáig jutottatok el bizalmi szinten, vagy kommunikációban? Nem túl bíztató.

Érdemes lenne leülni beszélgetni vele minden olyan dologról, ami kettőtöket érinti, mert még ha semmi vaj sincs a füle mögött (...), akkor is iszonyat aggasztó az ilyen viselkedés.

2021. szept. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Azért annyit közölhetne veled,hogy kikkel beszélget. Barátokkal, ismerősökkel, munkaügyben stb.Igy is lehet még gyanús, de az,hgoy ennyire titkolózik valóban nem természetes.
2021. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Huh... Te teljesen jogosan felvetettél egy problémát és belőled csinál bűnbakot. Én menekülni szoktam az ilyen emberektől. Persze kapcsolatból nem olyan egyszerű. Próbáld meg megbeszélni vele nyugodtabb körülmények között.
2021. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Tudom, en is igy vagyok vele ,hogy azert nem azt feltetelezem,hogy esetleg “csajozik” ,de ez a vislekedes sajnos telejesen oylan. De ha meg tenyleg semmit nem csinal akkor is nagyon aggasztó hogy szerinte ez telejsen oke,hogy midnent eltitkol elolem,hogy semmit nem oszt meg velem. En erdekes barmikor eloveszem a telefont es mellette valaazolok messengeren, elmondom hogy e-mailt irok xy-nak ,mert ezt kerdezte,hogy… elmondom,hogy a kollegaim ezt mondtak ma stb.

De latom,hogy ebben nem lesz valtozas a reszerol..igy nehezen tudok megbizni benne. Legaabb venne a faradtsagot,hogy mondjon barmit…akarmit kitalalhatna. De meg ennyit sem kapok…hanem azt hogy azonnal dobja el a telefont amint leulok melle..akarhogy probal meggyozni,hogy en vagyok a paranoias nem hiszek neki.De undorito ez a felvetese..es csak azt hajtja hogy midnent tudni akarok ,neki nem kehet privat elete?

2021. szept. 14. 08:57
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
6# Rohadt idegesítő az ilyen viselkedés. Bárhogy teszed fel az - egyébként teljesen normális kérdést (persze nem mindegy, milyen módon/hangnemben, de egy idő után elhiszem, hogy tele van vele a tököd) - egyből támadással reagál.
2021. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Jó, azért kérdezem: ki kikkel mennyit levelez pl. messengeren? Barátnőimmel pár mondatot,munkatárssal, hozzátartozóval. De az,hogy hosszan, folyamatosan cseveg arra utalhat,hogy Ő valakivel/valakikkel megvitat ezt-azt, rendszeresen ott tartja a kapcsolatot, ott éli a fél társasági életét és ebbe részletekbe menően se von bele,teljesen kirekeszt.


Ráadásul ne arról szóljon már az együtt töltött idő,hogy elvonulva, dugdosva írogat...

2021. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem vonul el.Hanem kivarja,hogy felalljak innivaloert,kesziteni kajat,mosdoba ,atoltozni stb. Na akkor azonnal telefon es latom potyog vahy olvas.Akarmikor megyek vissza azonnal porgeti is el es zarja le telot.

Es tenyleg idegesito,hogy ebben a temaban nem lehet csinalni semmit,mert ha felhozom en vagyok a hisztis harpia aki mindent is tudni akar,akarhogy kozlom is es akarmilyen jogos is.Ha nem hozom fel akkor meg romboljam az idegeim a ketsegekkel. Szoval sehogy nem “nyerek”.

Ez van ugy tunik vagy elfogadom es megtanulom ignoralni vagy igy jartam vele…

2021. szept. 14. 09:15
 10/22 A kérdező kommentje:
8,amugy nincs is sok baratja.Alig beszel veluk elvileg,vagyos ugye en nem tudok rola :D de talalkozni nem igazan talalkozik veluk..igy kulon erdekes szamomra,hogy mit rejteget annyira es kik irkalnakk,ha tudom bartja max ketto van es azok is elik eletuket es szinte soha nem beszelnek.
2021. szept. 14. 09:17
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!