Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom, nagyon sokszor modell nőket néz. Az utcán is sokszor hátrafordul megnézni a nők fenekét. Szerintetek meg fog csalni?

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve vagyunk együtt, sok mindenen keresztül mentünk. A mi kapcsolatunk sok mindenkinek szemet szúr, és sokan támadnak minket. Köztem és a párom közt 23 év van. Tudom, hogy minden férfi megnézi a "szépet", de már nagyon túlzásnak tartom, hogy sokszor szólnom kell rá, hogy már eléggé túlzásba vitte a "nézést". Volt olyan mikor kézenfogva sétáltunk, és hátrafordul, hogy megnézze a lányt hátulról is. Mindent megadok neki, de tényleg. 19 éves vagyok, és tisztába vagyok a saját adottságaimmal, de mikor azt látom, hogy pl. egy bevásárlás alatt megnéz vagy 5 lányt, az nagyon de nagyon le tudja vinni az önbizalmam. Tudom, hogy szeret. De rosszul esik mikor ilyeneket csinál. Próbálom mindig megbeszélni vele, mire ő csak annyit mond, hogy velem él, engem szeret, és nem kell neki senki, ez csak egy férfi ösztön, semmi több. Ti mit gondoltok erről?

2021. szept. 15. 12:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

A parasztság és irántad tanúsított tiszteletlenség nem egyenlő a férfi ösztönnel. Hogy lát és érzékeli a szépet, nem jogosítja fel, hogy a jelenlétedben idegen seggek után forogjon.

Kíváncsi lennék a fejére, ha te forognál hapsik után a kezét fogva. Lenne ordibálás azonnal.

2021. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
34%
Én inkább azt gondolom, hogy nem normális, hogy egy 42 évesen pasival vagy együtt 🤷🏼‍♂️ egyébként ez a legtöbb férfinél tényleg ösztönös.
2021. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
88%

Masfel eve vagytok egyutt, es mar sokmindenen keresztul mentetek. Remek.

Van egy taho pasi, aki egy butus fiatal lanyt tud megfogni csamk, meg egy kislany, aki hagyja, hogy megalazzak.


Szulj neki legalabb 3 gyereket, hatha. De azt a harmat legalabb 6 even belul.

2021. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj de mit tudsz te a mi kapcsolatunkról? Butus lány? Tudod mit? Tényleg az vagyok! Azért mert hittem abban hogy ebben a rohadt országban még vannak intelligens, jólelkű emberek! Bocsánat a kérdésért, ez volt az első és utolsó! mielőtt te leszólnál bárkit is, kérlek nézz bele a tükörbe! Ha én vele vagyok boldog neked mi közöd van hozzá? Leírom hogy sokan ellenzik, és bántanak erre te még belém rúgsz még egyet? Emberségből jeles! Remélem lesz majd egyszer lányod, aki nem akarja szétb@szatni magát egy discoban, hanem akar egy olyan párkapcsolatot ahol boldog lehet!! Tudod nem a kor, a pénz, a hatalom számít, hanem az hogy az ember boldog legyen!
2021. szept. 15. 12:16
 5/30 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
78%

Ugye, neked Fb-n a "hol tanult kerdesre, az elet iskolaja" a valasz?

😀

2021. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem!
2021. szept. 15. 12:20
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Az en 40 feletti baratom is ezt csinalja.

Habár ő mindenkit les, plusz minden eladot is lefáraszt, mert beszelget veluk, hot feleslegesen is (en meg latom h csóri elado mar menne, de a parom feltartja mert a kiskutyájárol mesél h bevágodjon)azt hiszi annyira hulye vagyok h nem látom hogy horgaszna a gyokér az orrom elott is.

A kis pincsijét hordja sulikhoz is, mert a diaklányok elalélnak tőle.


Nemsokara ki lesz dobva.

2021. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Aztan mehet a pincsijével a diákokhoz.
2021. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Azt gondolom, hogy borzalmasan naiv vagy, ha ezt komolyan elhiszed. Nincs azzal gond, ha valaki megnéz egy másik ellenkező neműt, de ezt lehet úgy is csinálni, hogy a párját ne érintse kellemetlenül. Ha 42 évesen ennyi esze van, jobban jársz, ha keresel egy értelmesebbet, aki normálisan bánik veled, és képes valódi párkapcsolatra. Nem lesz nehéz kihívás.
2021. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Oké. A kommented alapján visszavonom, amit írtam. Maradj csak vele, és nézd el neki. Tökéletesen összeilletek. (9-es voltam)
2021. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!