Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebben változást elérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebben változást elérni?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan értethetném meg vele hogy igazán mi az ami nem tetszik nekem a kapcsolatunkban.


Az a bajom hogy ha én nem csinálom meg akkor neki jó úgy ahogy van. Hiába kérem hogy ezt vagy azt csinálja meg ha nem áll neki rögtön az úgy marad. Ha esetleg nincs rá ideje akkor sem az az első amint lesz ideje hogy nekiáll hanem mondjuk nyugiban tvzik, mobilozik stb..


Nem zavarja hogy kupacban vannak a pulton a drága gyógyszerei hónapok óta, hogy december óta a párologtató ott van a kajához rakva,de azóta se tette el pedig sztem nem ott a helye..3hete kapott vlmi kávés szettet ahova letette mikor hazahozta ott van papírba csomagolva..3hét alatt nem volt ideje rendesen eltenni pedig nem több óra megcsinálni..


Egy darabig megcsináltam helyette a hasonló dolgokat, de már kezdem unni hogy járok utána pakolni vagy szólok hogy ezt vagy azt mikor teszed el..így nem oké hogy csak én viszem a dolgokat rendszeresen..


34f


2021. szept. 15. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Amiota az én barátom is hasonloan gondolkodik rolam es szinte minden idegesiti amit csak teszek/nem teszek, mi azota kerultunk szakítófélbe.

Ma mar csak.d.gni megyek at maximum.

2021. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Egy társ az hagyjon már élni. Sokkal nagyobb probkemak vannak az Életben mint mondjuk egyetlen mosatlan pohár. Aki már ennyin is isegbeteg attol nagyobb kaocsolati problemamegoldas nem várhato. Es az élet tele van buktatokkal. Es az meg nagyon nem egy mosatlan pohár szintű.


1.volta

2021. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
*nálunk pl poharon is ment már balhe.nem kis balhe..
2021. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Még mindig nem hagytad el szerencsétlent? Ekkora gyáva szart, mint te..
2021. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most tènyleg szakadj már le a gyakoriról. Borzalom amit művelsz itt nap mint nap, ismètelgeted a f... ságaid.

Szedd már össze magad, ès szakíts már a szerencsètlennel!

Ja ès utána keress fel egy jó pszichológust. Remèlem anyuèknak oda is van ismeretsègük.

2021. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Manapság ilyen rendetlenek a nők? Nem először olvasok ilyet...
2021. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem utolsó. A pasik az idegbetegek.gondolom az ő háza meg ő vára.
2021. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

3 éve mondod, írod ki a kérdéseket naponta ötször. Felfogta? Nem. Megcsinálja? Nem. Kidobtad? Nem.

Akkor vagy ülsz a kupiban, vagy összepakolsz. Mondjuk ha minden nyomorult kérdés helyett egy dolgot elteszel, már rég rend lenne.

Elég nehéz a felfogásod.

2021. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet! Ne írd le, hogy mi a bajod, hanem neki mondd el, naponta többször, arcból arcba. De ne a pakolással kezdd, hanem hogy kövérnek látod és undordsz, szerinted alkalmatlan anyának, kupis, lusta, nem vele tervezed az életed.
2021. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, h depresszios? Nekem akkor szokott ez lenni, h nem erdekel a lakas
2021. szept. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!