Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindenhol szemez flörtöl.ezért megkértem arra, hogy nem szeretnék vele mászkalni ide oda, ezek nelkul legyunk egyutt.vélemény?

Figyelt kérdés

Kicsit össze vagyok zavarodva.

A fentin kérés ellenére sem változtatott, sőt letagadja, aztán kesobb meg ott tartunk hogy szetinte szimplan beszelget csak sztem meg flörtöl, nem egyeztünk ki.


Aztán egyre tobb lett ami még kellemetlen vele, balhézik hibáztat meg stb


Mivel semmi nem változik, igy megkértem arra hogy mindenféle olyan szitut keruljünk el amikben felmerul bármi, en csak a jót szeretném a kapcsolatbol azaz pl nem járnék vele vásárolgatni ezentul.


Rögtön belement.


Most azon agyalok hogy valojában ő esetleg sirekt leépít megbánt engem hogy ezeket az elutasitásokat, aztán majd a szakitast kihozza belőlem, hogy en tegyem meg?


Elvégre ha en leredukálom szexkapcsra akkor mondhatja h mert te akartad!te tetted ezt velunk. Aztan meg azt hogy te akartad miattad van vége.


Ő mindekozben meg csak sunyin kiprovokálta az egészet..



Holott az alap szándékom nekem csupán annyi volt hogy keruljem vele a kellemetlen vagy alázo szitukat vagy olyan helyzeteket amikben garantált a balhé. Csupan mert nem akarom sem megalázva erezni magam, sem pedig balhét.

Azaz arra akartam terelni a dolgokat hogy megélhessük vagy megélhessem csak azt ami jó vele.


De most ez hogy ő egyből igen mondott azaz vissza sem kérdezett hogyan értem én ezt, szerintem ő csak annyit lát hogy redukálni akarom a kapcsolatot es egybol rávágta hogy jo.

Holott en nem igy gondoltam sztem ahogy ő, hogy akkor szexkapcs lesz..


Es ha neki ez fekszik, az ugye meg felveti a többit is hogy akkor ő valszeg szandékkal épit le engem hogy ezekre kenyszeruljek? Azaz arra hogy fokozatosan kivonom magam?



2021. szept. 15. 14:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

“” Azaz arra akartam terelni a dolgokat hogy megélhessük vagy megélhessem csak azt ami jó vele.””

—hát.. azt nem vele fogod ha ilyen, és változtatni sem akar.. Legyen már benned tartás...

2021. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem olyan párom lenne, akivel nem lehet emberek közé menni, akkor én biztos nem az emberek kerülését választanám megoldásnak.
2021. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
nem vagy normális. kommunikáljatok. mond meg hogy neked rossul esik ha másra lógatja a szemét. ha szeret akkor abba fogja ahgyni.
2021. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
a leírásodból az jön le hogy pontosan tudod mit akarsz csak kavarognak benned a gondolatok és ki kellett írnod magadból. szóval a megoldás hogy ezeket a dolgokat neki mondd vagy egy pszichológusnak és ne gyakorin idegeneknek
2021. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Tehát a te fejedben az van, hogy ő szemez és flörtöl. (Ha igaz is lenne, nincs ezzel semmi gond, ha tudják, hog van egy stabil kapcsolata és nem akar semmit.)

Tehát azzal van bajod, hogy ránéz másokra és néha még beszél is velük.

Ezek után felajánlod, hogy emiatt nem akarsz közös programokat és most az a bajod, hogy a párod ezt szó nélkül elfogadta. Ha eddig a semmi miatt bántottad, akkor persze, hogy elfogadta ezt a lehetőséget. De neked ezzel is bajod van, már ezzel is őt hibáztatod.

2021. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyet azonnal el kell hagyni!


(ilyen patkány az apám, bizony nem csak beszélgetett...)

2021. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5 korabban valahogy minden jo volt vele. Nevetgeltem viccelodtem jokedvu volt minden.

De a szemezései már az agyamra mennek es ami új, elkezdett kritizalni balhezni.


Amugy tobbieknek. Azzal kezdtem az elején hogy beszeltunk már ezekrol.

2021. szept. 15. 14:48
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem ranez masokra es beszelget.

Hanem szemez es flortol. Tudom a ketto kozti kulonbséget. Csak nekem letagadja valszeg azert mert nem akar változtatni.

2021. szept. 15. 14:49
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem látod, akkor jobb neked? Attól jobb a kapcsolatotok?

Ha nem mozdultok ki együtt, akkor te redukáltad az egészet szexkapcsolattá. Bár alapból kb mindegy, mert a viselkedése alapján nagyon magas piedesztálon nem vagy nála, rendkívül tiszteletlen.

Ha fontos lennél neki, nem csinálná ezt a jelenlétedben. Azt mondaná, jaj dehogy, menjünk fagyizni, moziba, odafigyelek. Ő inkább megy egyedül, hogy flörtölhessen nyugodtan. Neked ebből mi jön le?

2021. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyire direkte csinálja, lehet, hogy azt akarja, hogy szakíts vele, mert neki nincs hozzá képe, ez simán provokáció.
2021. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!