Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövőnk? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövőnk? Nem lesz benne a kiélési vágy? És akár évek múltán férj és feleség is lehetnénk? Férfiak, nők véleményére egyaránt kíváncsi vagyok. Tudom, kicsit hosszúra sikerült a mondókám.

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a véleményetekre, a párkapcsolatommal kapcsolatban. Párommal lassan 2 éve leszünk együtt, ő 22 éves (fiú) én 20 éves lassan 21 éves (lány), és jól megvagyunk elröhögcsélünk, elbeszélgetünk, azt is hozzá kell tennem hogy lassan 2 év alatt egyszer nem civakodtunk kaptunk össze.

Kivéve, amikor volt egy kis problémánk, mikor ugye az első barátnőjével szakított, az egy 3 éves kapcsolat volt, és mi jártunk utána rá egy 2 hónapra amit nem kellet volna vagy már nem is tudom , mert azt mondta szeret jó szeretni újból valakit, és szerelmes, ezt kiderítettem harmadik hónap körül hogy ez mind csak hazugság volt.. Szeret de nem szerelmes csak jól elvan velem ezt érezte, és a volt barátnője mindig az eszébe volt... Később úgy ahogy ezt, azt is kiderítettem hogy már 4-5 . ig hónap körül tudtam hogy szerelmes , és elfelejtette végleg a barátnőjét. Ekkor kezdtem megnyugodni mert kutakodtam is igen mindenkinek azt írta mondta hogy szerelmes, szeret.( Minden információt amúgy azt még hogy nem szeret és aztán hogy szeret onnan tudtam meg hogy megnéztem a naplózott beszélgetéseit amiről ő nem tudott, nem bíztam benne mert vágtak már át és tudni akartam az igazságot na mindegy..) Na aztán fél év után jóval újratelepítette a gépét és új msnet csinált amin nem lehet megnézni a naplózott beszélgetéseket, de ugyanúgy érzem azóta hogy szerelmes érzem rajta mikor megnéztem még az msn-jét is és tényleg azt írta hogy szerelmes:) , de vannak bennem kételyek sajnos.. hogy vajon tényleg nem csak egy aranyos lánynak gondol e.. Bár szerintem biztos szeret mert ezt ki is mutatja meg sexuálisan is olyan jó megvagyunk mint az elején, meg sose veszekedtünk még. De én vagyok a 2.barátnője komoly kapcsolata, sose voltak neki futó kapcsolatai, és eléggé félek hogy nehogy előtörjön belőle egyszer az az a érzés hogy ő másra kíváncsi mással is kiszeretné próbálni. nagyon rettegek mert nagyon szeretem őt :( (L) És nem véletlenül van meg bennem ez a félelem , mert tudom hogy a barátaival akiknek szintén komoly kapcsolatuk van megnézik a lányokat, illetve neten küldenek egymásnak képet, hogy nézd " de jó buksza ez" vagy hasonló, erre is rájöttem, mindent kiderítek utána nézek ( tudom kissé beteges, de annak idején is jól tettem hogy utána néztem mert aztán bevallotta és megbeszéltük). Szóval kérdésem ezek ismeretében szerintetek van arra esély hogy mi egyszer 4-5 év múlva akár férj is feleség leszünk? És kitartunk egymás mellet? Mert félek mert hansúlyozom második kapcsolata vagyok.. És félek ettől a kiélési dologtól.. Barátnőm azt mondja nem kell félnem ő nem egy ilyen típus nem is voltak még futó kalandjai ő komoly típus és hogy bízzak benne, bennünk. Várom a véleményeteket , és elnézést hogy ilyen sokat írtam, és kissé összevissza... :)


2010. aug. 31. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi nincs megírva!


Lehet, hogy holnap meglát egy szédítően csinos vonzó lányt és eláll a párod szava vagy ugyanez fordítva. Hírtelen találkoztok olyan emberrel akivel még soha és akkor elkezdtek gondolkozni.


Szóval csak óvatosan, lehet hoy már réges régen megcsalt csak ügyes és jól titkolja jól megjátssza magát.


De az is lehet hogy te fogod hamarabb megcsalni őt attól függetlenül hogy milyen kis bájos tündérkének hiszed magad.


De azért sok sikert.

2010. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"mindent kiderítek utána nézek"

Hát ez tényleg nagyon szuper kapcsolat lehet, fő a bizalom!

2010. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, bármi lehet ma már ebben a világban.:S Akiben tutira megbízhatsz az önmagad.:D Egyébként én 3,5 éve vagyok barátnőmmel egy szép kapcsban és semmi baj nincs, veszekedni sem szoktunk, inkább megbeszéljük ha van valami.Én is hasonló szitukat csináltam, hogy visszanéztem a naplózot beszélgetéseit.:D Régen volt hogy sokat beszélt egy sráccal, mert azt mondta hogy a játék miatt(travian), klán stb. de nekem úgy tünt hogy jól elvannak, de aztán mint kiderült nem akart tőle semmit stb.De, még mindig nem tudom hogy miről is beszélgettek el annyira.Bár akkor csak ekezdődött a kapcsolatunk, szóval nem nagyon zavart, de ha most tenen ilyet, akkor lenne 1-2 szavam.Én meg mint hűséges, nem szoktam más csajokkal flörtölni meg stb. A lényeg, hogy ne nézegess utánna, mert az idegesítő szerintem a másiknak, azzal azt jelzed, hogy nem bízol benne és veszekedéshez is vezethet akár szerintem.Én nem nyomozok, érzem hogy szeret, meg mindek okés.Szóval ha nálatok is így van, akkor fölösleges aggódnod.:P Ténylegesen, csak akkor lesztek összekötve, ha megházasodtok.De ebben a mocsok világban sajna sokminden megtörténik.:S Engem, ha megcsalna(nem tenné amúgy)a barátnőm, nem hinném hogy tudnék bízni egy másik lányban újra.:P Szóval hajrá és ne aggódj, ha rendes a gyerek.:D Amúgy buxás képekkel stb. nekem is van dolgom haverokkal, de valahogy elnézek mellette, vagy mondom hogy ja jó és kész.Nehéz elhinné, de tényleg el tudok nézni mellette!Van, hogy ránéztem, hogy na ez a csaj csinos, de amúgy semmi több.:D

F/23

2010. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mint már írtam nem tudok benne teljesen megbízni, egy fiúba sem, hiszen elejétől mondta hogy szerelmes akkor nem volt belém az,és ezt nem tőle tudtam meg, hanem a kutakodásból, tehát volt értelme utána néznem.. Sokan írják fő a bizalom stb.. szerintem azért nem árt utána nézni egy két dolognak mert vagy szándékosan vagy azért hogy téged ne bántsanak meg nem teljesen őszinték az emberek egymással.. Én pedig szeretek tisztán látni, és volt rá is okom megéreztem akkor hogy ő még nem az hiába is mondta nekem, tehát volt értelme!!!
2010. aug. 31. 14:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát te akkor egy igazán rendes fiú vagy hogy elnézel mellette sajnos az én barátom nem néz el mellette tudom, egyszer emiatt kis is akadtam, de mondta ne haragudjak ő engem szeret szerelmes, még el is sírta magát, csak férfi férfiből van és igen megnézik a csajokat,de se ő se a többi barátja akik komoly kapcsolatban vannak meg nem csalnák a barátnőjüket. Szóval próbálok benne bízni, nme azért hogy megcsal, mert megcsalni tudom hogy nem fog, ő nem olyan típus volt barátnőjét se csalta meg kalandjai nem voltak, hűséges típus azt tudom, csak inkább attól félek egyzser bejelenti meglátott mást és vele szeretne lenni vagy hansonló..
2010. aug. 31. 14:10
 6/9 A kérdező kommentje:
És örülök hogy ilyen jól megvagytok 3,5 év az nagyon szép idő és gratulálok :) remélem majd mi is fogunk ott tartani:)És igen tudom idegesítő más után nézni szégyeltem is magam de megvolt rá az okom.. Na mindegy, ha most szeretnék se tudnék már utána nézni, és amúgy nem is azért néztem utána mint más hogy megcsal e aki félre értette volna, mert megbízom benne abban az értelemben, hanem azért néztem utána mert kiváncsi voltam mit gondol rólam így 3 hónap után mikor még 3 hónaposak voltunk anno.. Mert előtte én fél évig jártam egy fiúval aki azt mondta szerelmes szeret, és én folyamatosan éreztem valami nem stimmel, és kiszedtem belőle fél év után mondta meg nekem hogy ő tulajdon képen sose volt belém szerelmes... hát kössz.. úgy összeroppantam hogy azt leírni se tudom, szal azért néztem utána a mostani barátomnak is.
2010. aug. 31. 14:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Jól teszed, hogy utánnanézel egy kicsit, nem árt.Én is szoktam, de nem találok semmit.:D Tulajdonképpen, már odáig fajult hogy nem is nézem, megbeszélünk mindent, már azt tervezzük, hogyan fogunk összeköltözni, teljes a bizalom és kölcsönös.Öszinteség a legfontosabb, mindent beszéljetek meg és nem lesz para.:D Nálunk utoljára, csak egy dolog volt, ami az én b*nkóságom, hogy voltunk esküvőn és rápillantottam a pincérnő fenekére, de aztán bántam hogy s*ggfej voltam.:S Mondjuk a jagermeister besegített benne, hogy nézelődjek, pedig nem szokásom.:D Dehát ezek csak kis dolgok, nem volt baj csak láttam, hogy rosszul esett szegénykémnek, pedig tök l*sz*rom azt a csajt.:S A lényeg, hogy megbízunk egymásban, csak ez olyan kis apróság volt.Szerencsére nem hisztis a barátnőm és megbeszéltük, beszélni sem kellett nagyon, mert nem haragudott rám.

f/23 voltam

2010. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah és kösz a gratulációd, lemaradt.:D Nektek is grat!Ha mindent megbeszéltek, ahogy írtam, nem veszekedtek stb. akkor tovább tart, ne parázz!De, legjobban akkor ismeritek majd meg egymást, ha együtt éltek!Ha együtt meg tudjátok oldani a dolgokat, akkor lesznek igazán jók a dolgok.:D Mi már félig meddig együtt élünk, de szeretnénk a jövőben teljesen különállni a szülőktől.:P
2010. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ez így van ahogy írtad 2 ember akkor ismeri meg egymást a legjobban ha már együtt élnek, akkor válik el minden,hát nálunk is úgy nézz ki hogy kb még egy év és akkor összeköltözünk:)
2010. szept. 1. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!