Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan alpári és ocsmány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan alpári és ocsmány módon beszélt a barátnőmmel az egyik kollégája, szóval bementem, és számon kértem, erre most a barátnőm megharagudott rám, hogy megaláztam a kollégáját, és, hogy milyen gonosz ember vagyok, jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta folyamatosan osztotta a barátnőmet, az egyik férfi kollégája, viszont amikor már sírva jött haza, akkor úgy döntöttem, hogy bemegyek, és számon kérem azt a férfi kollégát, hogy mif*sz van.


Bementem, és számon is kértem, nem igazán érdekelt, hogy ki van körülöttünk, meg hogy éppen hallják a vendégek, csak kíváncsi voltam, hogy miért kell undorító módon megkérdezni, szóval elbeszélgettem vele.


Erre a barátnőm most rám haragszik, hogy mindenki előtt megaláztam a kollégáját, meg hogy nincsenek érzéseim és gonosz ember vagyok akinek semmi sem számít, és most nem beszél már velem vasárnap óta.


2021. szept. 17. 11:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Szégyelli magát a helyzetben. Nagyon jó, hogy megvéded, ezt bölcsebb lett volna kicsit diszkrétebben, a férfit a nyilvánosság elől félrehívva intézni első körben. A nők akkor is nagyon meg tudnak ijedni, ha egy reakció túlzott szerintük. Szerintem próbáld meg vigasztalni, hogy szereted is szerelmed és egy férfi nem hagyja, hogy a szerelmét bárki bántsa.
2021. szept. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Szereted, ő a szerelmed…

Elnézést autucorrect

2021. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért haragszik mert ezzel őt hoztad kínos helyzetbe.

Egyrészt ő is képes lehetne kiállni magáért.


Másrészt ezzel a barátnődet alázod meg, mert úgy fog tűnni hogy nem képes megoldani a problémáit és majd mindig téged küldözget ha baj van.


Másrészt ezzel korantsem biztos hogy javítasz a helyzeten és hogy segítesz rajta.


Meg kéne tanulnia kiállnia magáért. Így nem fog tudni.

2021. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

1. o miert nem tudja magat megvedeni? felnott ember. pofamrol lesulne a bor, ha a pasim igy atyaskodna felettem, mintha valami ovis lennek, vagy fogyatekos.


2. ha mar ilyenre keszulsz, miert nem tudtad ezt a csajoddal elore megbeszelni? miert kellett hoskodve varatlanul berontani??! gaz


3. ha mar oda is mesz, negyszemkozt, diszkreten es kulturaltan kellett volna vele tisztazni, nem mindenki elott rarontani. ez tenyleg ego a csajodnak is.. ezek utan csak rosszabb lesz a beszologatas is, azt garantalom. meg azzal is b.szogatni fogja a pasi, h teged rakuldott.


en ertem, h nem rossz szandek vezerelt, de ezt nagyon nem igy kellett volna elintezni.

2021. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Akármennyire is a jó szándék vezérelt, teljesen igaza van a barátnődnek. A 4. válaszoló tökéletesen megfogalmazta.
2021. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Ezért simán ki is rúghatják a barátnődet.
2021. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert egy erőszakos férfitól nem egyszerű mindig megvédeni magát egy nőnek! Bizonyára pár eszközt már kipróbált.
2021. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azért én mentem be, mert már próbált beszélni a kollégáival, hogy segítsenek neki, többször is kérték az embert, hogy állítson magán, nem értett a szép szóból, szóval elrendeztem én.


Amikor a barátnőmet kérdeztem, hogy elrendezzem-e én, akkor mindig mondta, hogy nem ne csináljak semmit, de azt mégsem nézhettem tétlenül, hogy már lassan folyamatosan sírva jött haza.

2021. szept. 17. 11:34
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az is gáz hogy nem állnak ki egymásért. Így megértem hogy te mentél be csak mondjuk félrehivhattad volna ahogy a többiek is leirtak. Gondolom félnek töle vagy nem tudom. Ez is furcsa hogy nem tettek semmit sem a barátnőd munkahelyén.
2021. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy bántalmazó ember ellen nagyon gyakran nem mernek fellépni! Egyáltalán nem furcsa ez. A kérdés most a hogyan tovább lesz. A barátnőd fél, segítséget odabent nem kap. Ha ezt diplomáciai úton nem sikerül rendezni, akkor felmerül a munkahely váltás lehetősége is.
2021. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!