Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszat/a kapcsolat végét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat/a kapcsolat végét jelentheti ha a srác 6 év után azt mondja, hogy "már nem vagy olyan szép mint mikor megismertelek, de így is szeretlek,ugyanúgy mint régebben" ?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 07:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Milyen kedves... Ezek után nem szívesen szexelnék vele. Szóval igen, ez a vége. Egy ilyen kijelentés után nekem az lenne.
2021. szept. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ez azt jelentené hogy Neki nem tetszem.

Mikozben másnak meg lehet de..

2021. szept. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Edegradalo mint vmi kóbor kutyánál. Hogy igaz hogy nem vagy fajtiszta, de igy szeretlek.
2021. szept. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
*ledegradálo
2021. szept. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
**degradáló (nem kell elé a 'le')
2021. szept. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
6 év nem sok idő, lehet az önbizalmad akarja lerombolni, "érezd milyen szerencsés vagy, hogy veled van". Olyan, mintha csak barátként tekintene rád, ami rég rossz egy kapcsolatban.
2021. szept. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Megtudhatjuk, hogy ezt mégis miért mondta? Egyébként változott a külsőd, mióta megismertétek egymást? Te is mondtál neki vmi bántót esetleg?
2021. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem változtattam semmit magamon azon kívül,hogy rövidebb (valig ero) lett a hajam.

Annyit mondtam neki, hogy már nem olyan romantikus mint a kapcsolatunk elején.

2021. szept. 20. 08:21
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Ja akkor siman visszavágás volt mert az egora vette amit mondtal. EQ nulla.


En is ha vmit mondok a barátomnak amit egyaltalan nem sértésnek szánok mégis annak vesszi es neki áll támadni vissza.

2021. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
Hát ez látszik is azon amit mondott de a romantika és az őszinteség nem mindig fér meg egymás mellett :D tök jogos amit mond, az miért van rendben h te "degradálod" a viselkedését, ő meg a külsőd erre kb nyilvánosan kiakarják végezni?
2021. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!