Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpuszilták a száját, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpuszilták a száját, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Múlthéten voltunk egy rendezvényen, ahova a feleségemmel együtt mentünk. Egész este nagyon jól éreztük magunkat, de az este végén amikor mentünk volna haza akkor a vendéglátóhely tulaja csak úgy a semmiből megpuszilta őt. Én előre mentem az autóhoz(sofőrhoz) így ezt nem láttam, de ő mesélte, hogy megfogta az arcát két oldalról és szájon puszilta. Sokkal idősebb nálunk, szóval semmi megcsalási szándékot vagy ilyesmit nem érzek a dologban. Ezt nekem csak másnap este mesélte el, így most nem tudom mit tegyek? Ő azt szeretné, hogy ne tegyek semmit és amikor látta, hogy mennyire ideges lettem azt mondta, hogy ígyis nehéz volt erről beszélni neki, ne tegyek semmit, hogy más ne tudja meg. Most nagyon nehéz helyzetben érzem magam, mert egy tehetetlen düh van bennem, de nem akarom elveszíteni ezzel a bizalmát és örülök, hogy nekem ezt elmerte mondani. Ti mit tennétek a helyemben?


24 évesek vagyunk. Igazából ittunk mindketten a feleségemmel, ha ez hozzátesz vagy elvesz a dologból.



2021. szept. 20. 09:30
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
12%
A feleséged gondolom nem nagyon ellenkezett.
2021. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
91%

Ha elmondta, ez egy jó dolog! Kérte, ne csinálj semmit, ezért a kérését tarsd tiszteletben.

Helyedben viszont én ezt elraktároznám magamba és legközelebb a tulajnak odavetném, ha jót akar, akkor hagyjon fel ilyen akciókkal.

2021. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Kedves első, egész este velem volt, semmit nem tett és elmondta másnap, nem hiszem, hogy releváns lenne a válaszod, viszont ez is egy vélemény. Köszönöm.


Második köszönöm.

2021. szept. 20. 09:36
 4/57 anonim ***** válasza:
10%
Szájra puszi volt vagy nyelv is kandikált?
2021. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
10%
#3 Első vagyok. Ez egy kicsit kevés infó. A feleséged egyáltalán mondott valamit utána a tulajnak? Te beszéltél a tulajjal, hogy mégis mi a fenét képzel magáról, hogy idegen emberek feleségét csókolgatja? Én magam nem vagyok egy féltékeny típus, de azért nem hagynám, hogy ennyire madárnak nézzenek.
2021. szept. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
81%

Ez erőszak.


Kisebb volumenű, mintha megdugta volna, de akkor is az. Érthető, hogy felkavar. Kerülni kell, de még jobb, ha megmondod a magadét, hogy örüljön, hogy nem jelentitek fel, attól fogsz csak megkönnyebbülni. Rosszabb, mintha a fenekére csapott volna. Egyébként neki kell kiállnia magáért, különben az ő lelki békéjének annyi.


Nagyon aljas volt a pasi, visszataszító az egész helyzet.

2021. szept. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
16%
Oroszokhoz ne menjetek! ott simán, köszönésképp letolják a nyelvüket neked IS!
2021. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
98%

Gondolom eleve nagyon szégyenli magát - ez egy eléggé irracionális érzés, de létezik. Nekem a fenekem simította végig egy srác, de nem mertem csinálni semmit, mert a haverjaival volt. Tehetetlen dühöt és szégyent éreztem.


Ő meg gondolom a többi ember miatt nem mert fellépni ellene, plusz ő a tulaj.


Ez amúgy nemi erőszaknak minősül.

2021. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

#4 Csak szájra puszi volt.


#5 Ebben igazad van, hogy kevés az infó, de nincs több. Azt mondta, hogy annyira lesokkolta, hogy rögtön elszaladt, de nem is merte mondani rögtön. Nyilván én sem szerettem volna annyiba hagyni, de megkért, hogy ne tegyek semmit, mert fél, hogy kiderül. Persze én is cselekedtem volna, ha ott rögtön elmondja, akkor biztos nem jövök el az nélkül, hogy minimum nem mondom meg neki a magamét, de azt se tartom kizárnak, hogy szájba vágom. Sajnos nem így történt.


#6 Igen én is így gondolom ez a dühítő benne. Valószinűleg már soha nem fogok vele találkozni az életben, de ha mégis akkor biztosan megmondanám neki. (Nem helyben volt a rendezvény)


#7 Köszi! Oda nem megyünk

2021. szept. 20. 09:50
 10/57 anonim ***** válasza:
19%

6.-nak.


Erőszak???


Femináci-e vagy?

2021. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!