Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálok szexelni, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálok szexelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több párkapcsolatom volt, mindegyik emberhez ragaszkodtam és mindegyik kapcsolat ebből adódan ment tönkre, hogy utálok szexelni, mert kihasználva érzem magam, látom, hogy neki milyen jó, ő mindig elmegy, én meg még sosem tudtam szex miatt, csak ha magamnak csinálom és azt érzem, hogy én csak egy "kellék" vagyok olyankor, amit kihasználnak. Ebből következik, hogy nagyon ritkán van szex, mert mindig annyira megterhelő ez az egész számomra, hogy csak halogatom és a mostani kapcsolatom is kezd ezért tönkre menni, pedig a szexet eltekintve minden stimmel.


Csak nők válaszát, tanácsát várom!


2021. szept. 20. 15:02
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%
És ezt jelezted is a párjaidnak?
2021. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
83%
Vagy olyat kell keresned, aki szintén utálja, vagy olyat, aki el tud juttatni az orgazmusig.
2021. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
90%

Egészen addig így éreztem, mint te, amíg meg nem találtam a párom és vele fantasztikus a szex.


Amúgy ha szar a szex, a kapcsolatban sem lehet minden fasza..

2021. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is neha innom kell hozzá (az valahogy kikapcsol, eszem nem lesz, es valahogy előjönnek az ösztönök)


Tudatalatt vagyok en is szorongo.

Pl vibratottal elmegyek 5 perc alatt de ha néznek akkor semmit nem is erzek. Megcsinálom a masiknak a mozit es ennyi..


Eddig egyetlen egy ffivel ereztem csak azt hogy nedvesedem attol amit csinál, siman elidőzött 1 pózban is sokáig, valahogy fel is porgetett, mellette lettem szexmániás.

Ez sacc 15 bol 1 pasi..

2021. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
84%
beszélj! ha amúgy jó a kapcsolat, szereted a párod, akkor mond el neki és ha ő is szeret akkor segít megoldani.
2021. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
*nekem néha
2021. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
92%
Behatolástól nem tudsz elmenni, vagy a kezétől, oráltól sem?
2021. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%

5. Az ilyenek annyira nem beszélgetés kérdése sajnos. Vagy ráérez egy ffi a női testre vagy magyarázhatod te neki a-z érezni akkor se fogja mit hogy kell.

A legtobb pasi annyit ért a nőkhöz mint egy muanyag muffhoz csak.

2021. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
88%

Ennek kell, hogy legyen valami lelki oka. Keress fel egy pszichológust. Szex nélkül nincs párkapcsolat, az egyik legfontosabb része mindennek. Gondolj bele, ha a szerelmed azt látja, hogy bármit is csinál, nem tud neked örömet okozni, akkor addig fogja frusztrálni magát hogy végül elhagy. Még akkor is probléma, ha beszéltek róla. Szoktad jelezni, hogy mi a jó neked? Mit szeretnél? A partnereid megkérdezik, vagy csak úgy hanyatt vágod magad és várod hoyg vége legyen, mint egy fadarab? Felizgulsz a partneredre, szoktad kívánni?


N 37

2021. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Mostani páromnak mindent elmondtam ezzel kapcsolatban, akkor megértőnek tűnt, mondta, hogy nem fogja így erőltetni, de azóta mintha elfelejtkezett volna erről, minden este megpróbál rámmászni, leszorít, fogdos és ezzel csak még jobban elmegy a kedvem az egésztől. Konkrétan szoktunk verekedni, mert hiába kérem, hogy ne fogdosson, nem hagyja abba.
2021. szept. 20. 15:12
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!