Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit szexeltek? Mi az "ideális" szerinted? Nőként/férfiként? Ha nem akarod is csinálod,hogy ne hagyjon el?

Figyelt kérdés
N

2021. szept. 20. 19:02
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Úgy értem ha akarod és jó neked,csak nem annyiszor.
2021. szept. 20. 19:03
 2/31 anonim ***** válasza:
20%
13 hónapja egyáltalán nincs szex 🤷🏼‍♂️ 48F
2021. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
22%

semmi közöd hozzá.

Amennyi a pár mindkét tagjának megfelel.

Nem. Nem a szex miatt van velem, így nem is hagy el.

2021. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nem a te véleményed érdekel!!-.- Hanem aki leírja.. a tiédre valóban nem vagyok kíváncsi. Aki meg beszél itt róla az érdekel,ki mit gondol.
2021. szept. 20. 19:14
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mostanaban keveset, heti 2 alkalom, pedig fiatalok vagyunk (23, 25) es nem vagyunk regota egyutt. De dolgozunk mar rajta, kis javulas mar erezheto.

Nekem olyan heti 4-5 lenne az idealis.

Nem azert, hogy ne hagyjon el, azert kezdek bele, mert tudom, hogy eves kozben ugyis megjon az etvagyam :D de ha nem jonne termeszetesen mondanam h ne haragudj, most megsem.

2021. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%

Nem lennék kapcsolatban olyannal akivel ennyire nem egyezik a libidónk. Olyannal meg pláne akinél attól kéne félni hogy félremegy. Az ilyennel minek kezdeni. Kuka.

Egyébként ez ma már a sokadik kérdés amit magát nőnek kiadó pasi írt ki. Uncsi. Nem vagyunk ostobák, kihasználhatók, alázatosak, manipulálhatóak akik nyavalyognak hogy mit kell az uruknak megadni akkor is ha semmi kedvük hozzá. Legnagyobb bánatotokra. Mert ezért vagytok incelek 😃

2021. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

Exemmel nem éltünk együtt, így hétvégente csináltuk. Akkor viszont volt, hogy egy nap 2-3 menetet toltunk.


Mivel nem haladt előre a kapcsolatunk, bármennyire is akartam és tettem érte, már hétvégén sem kívántam. Egyszerűen részemről ellaposodott. Furcsa volt, hogy egész héten egyedül voltam, max. pár szót beszéltünk Messengeren, a szombat és vasárnap délutánjaimat pedig kötelezően vele kellett töltenem, szexszel. Nagyon rossz időszak volt, eleve egy toxikus kapcsolatot fogtam ki, és sokszor gondolkoztam azon, hogy az én libidómmal van a baj.


Nem tudom, egy normális, dinamikusan fejlődő kapcsolatban mennyit szexelnék, akkor valószínűleg többet akarnék.

2021. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%

Változó, van, hogy naponta többször, van, hogy 2-3 naponta. Nekem talán egy kicsit sok, bár igazából inkább úgy mondanám, hogy én simán meglennék mondjuk heti egy alkalommal is, de ha ő többször szeretné, akkor felőlem oké. Olyan csak kevésszer volt, hogy kifejezetten rossz lett volna, általában közben megjön hozzá a kedvem, vagy maximum semleges. Illetve olyat is szoktunk, hogy csak én csinálom neki szájjal, mivel ő jobban szeretné, én meg megvagyok nélküle.


23/L

2021. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nő vagyok....25.
2021. szept. 20. 20:22
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 éve vagyunk együtt, másfél éve költöztünk össze.

Én vagyok a nő. Párom már az elején letisztázta, hogy neki nem forog minden gondolata a szex körül és ezt kifejezetten szeretem is benne.

Amíg csak randizgattunk, meg egymásnál aludtunk, minden alkalommal volt szex, néha többször is egy nap. Amióta összeköltöztünk, ez beállt egy kellemes heti 1-2 alkalomra, ezek viszont jó együttlétek.

Nem keveslem, ő sem. Mindketten dolgozunk főállásban, hétvégén pedig levelezőn sulizunk mellette. Ezen kívül van két háziállatunk, akiket közösen fogadtunk örökbe, plusz házimunka, főzés, barátokkal találkozás, szülők látogatása, randis program stb... nincs sok szabadidőnk :) de elhagyni nem fog, én sem, ezt 100%osan tudom, mert hiába nincs szex vakulásig, minden nap mondja, hogy szeret, bókol, bújik, puszil, meglep apróságokkal, hoz virágot pár hetente, csokit stb. Sokkal inkább ez, minthogy a szexmennyiség elvárás legyen és ezzel megszűnjön az élvezeti értéke.


23L

2021. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!