Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek narcisztikus párom van? A narcisztikus a saját gyereket azt képes szeretni ?

Figyelt kérdés
Párommal amíg össze nem költöztünk addig azt gondoltam ekkora szerelem nincs is a földön. Miatta hagytam el az akkori paromat. Majd amint össze költöztünk kezdte kimutatni a foga fehérjét. Mindenbe beleköt. Bocsánatot soha nem kér. Ha nem úgy történik valami minden vagyok: mocsok, féreg, kígyó vagyok és megdöglesztem és h egy megtűrt személy vagyok itt a lakasaba! Ha elmegyunk strandra szemrevaló nőt lat megbámulja. Mikor szóvá tettem h ez rosszul esik nekem akkor meg neki állt feljebb: h fogja is nézni a nőket! Nehogy azt gondoljam h ő csak dolgozni jár és engem szolgál és még a kezét is bemuttatta! Majd még Én kértem bocsánatot h nyugalom legyen. Ilyenkor van pár nap nyugalom, írja h nagyon szeret majd újra beleköt valamibe. Ez ismétlődik. Viszont azt vettem eszre h az én családomat végig szapulta már mindenkibe tálalt hibát, de az ő gyerekébe sose ! Az szent neki! Mikor csúnyán beszélt rólam szóvá tettem neki miért beszél így velem és az volt a válasza ki mit érdemel.! Szerinte velem nem lehet élni és változnom kell! Egyelőre az ő lakásába lakunk sajnos, így kénytelen vagyok tűrni. Narcisztikusnak gondolom csak az az érdekes h a saját gyereket meg imádja erre is képes.
2021. szept. 21. 14:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Miért vagy még vele? Ugye nem csak a lakhatás miatt?
2021. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Ide is leírom, hogy nem kell diagnózist kiállítani ahhoz, hogy szakíts. Teljesen mindegy, minek címkézed, ha nem tetszik, lépj ki és szevasz. Ahhoz nem kell betegnek lennie a másik félnek, hogy ne akarj vele lenni. De a f*sz kivan már az önjelölt pszichológusokkal.
2021. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

"Miatta hagytam el az akkori paromat."


Minőségi csere volt. :-)))

2021. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szépen fokozatosan hozzászoktatott, hogy minden úgy jó, ahogy ő mondja... Menekülj!
2021. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
99%

"Egyelőre az ő lakásába lakunk sajnos, így kénytelen vagyok tűrni."

Ne tűrd, mert tönkreteszi az életedet! Menj bárhová ideiglenesen, szüleidhez, barátnőhöz, albérletbe. Gondolom, hogy dolgozol, így tudsz spórolni a lakhatásra.

2021. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Kedvére kínoz, mert látja, bármit tesz veled, nem mész el.
2021. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
nem fogja szeretni a gyerekét, de addig ne is jussatok. még most menekülj! ennél csak rosszabb lesz vele
2021. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Ha elég szarul leszel már, majd szakítasz. De az ég szerelmére: szedd a fogamzásgátlót, mint a kisangyal és még spirált is tetess fel, mert egy ilyen emberrel a gyerekvállalás rosszabb, mintha élve temetnének el.


Nem kell címkézni, de a bőröd mentsd, mert ez a hullámvasút tartósan sosem megy feljebb, csak lefelé, mindig csak lefelé. Ha már a kakinak is örülni tudsz, mert végre nem sz@r, akkor ideje jó alaposan megtervezni a lelépésed forgatókönyvét. Családtagokat, barátokat bevonni, mert a taktika része, hogy téged izoláljon és csak rá "számíthass".

Legyél észnél...!

2021. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Neki már van gyereke . Na azt feltétel nélkül imádja. Egyedül rá rosszat nem mond
2021. szept. 21. 14:48
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Nárcisztikussal itt már mindenki dobálózik, ez szimplán kihasznál.
2021. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!