Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a párom lányokat követ Instagramon? 2 éve együtt vagyunk azóta akárhányszor elmondtam neki hogy nagyon fáj stb, próbáltam mindig szépen, nem felháborodva, számonkérve kérni/kérdezni tőle…

Figyelt kérdés

Nem olyan lányokról van szó akik mutogatják mindenüket, pontosan arról van szó hogy ezek a lányok az ő ideáljának megfelel, sikeresebbek jóval mint én és úgy érzem, hogy kevés vagyok tudom hogy velem is baj van nem szabad így éreznem

de mióta együtt vagyunk folyamatosan hasonlítgatom magam máshoz, őszintén soha nem volt okom hogy féltékenykedjek, a tenyerén hordoz tényleg álom pasiról van szó,de ez az egy még mindig egy vitát kreál köztünk, és emellett nagyon rosszul érzem magam és kevésnek is, nem tudom hogy tudnám kezelni vagy esetleg hogy oldjam meg hogy ne érdekeljen😞


2021. szept. 22. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Le tudnád így vele az életed? Ha igen, akkor légy nyugodt. Hogyha nem, akkor szakíts. Melletted más lányok után kutat? No, ne...
2021. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%
Senki, - sem nő, sem férfi - nem viseli jól, ha azon kapja magát, hogy ki akarják sajátítani, - éppen ezért erősen javaslom, hogy próbálj meg enyhíteni az "erkölcsi normáidon", mert amit most teszel, az oda fog vezetni hosszútávon, hogy elkezd tervezetten hazudozni neked a párod, súlyosabb esetben pedig sorsodra hagyva katapultálni fog mellőled. Természetesen van mindenben egy határ, de azt azért beláthatod, hogy attól még senkinek nem lett gyereke, hogy az interneten rajongott valaki iránt, érdeklődött más emberek sorsa felől! A dolog másik aspektusa, hogy egy emberi kapcsolat kialakításához kettő ember közös akarata szükséges! -Hiába matat, ha az áhított kapcsolat ellen pólusa beint neki! Azon is érdemes elgondolkodnod, hogy mindent megadsz-e neki, amire vágyik, - ugyanis akkor kezdenek el keresgélni a párjuk mellett az emberek általában, ha valamiben hiányt szenvednek, ezt akarják pótolni az új kapcsolat(ok) kialakításán keresztül! Ha nem gondolkodsz józanul, akkor hosszútávon csak ráfaraghatsz a jelenlegi hozzáállásod következményeire!
2021. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!