Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátnőmet zavarja,hogy hetente 1szer felugrok a szüleimhez látogatóba?

Figyelt kérdés
Összeköltöztünk,és igy járok fel heti 1 szer. Ez zavarja,azt mondja nem vagyok leszakadva. Két laki életet élek.

2021. szept. 22. 16:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem jo, hogy o akarja megmondani, milyen legyen a szuleiddel a kapcsolatod. Ha mondjuk ketnaponta odajarnal, jogos lenne a felvetese, de igy nem. A heti egy alkalom teljesen normalis jo szulo-gyerek eseten. Remelhetoleg nem az van, hogy el akar titeket tavolitani...most meg azt mondja menj csak kethetente, utana mar csak havi egy stb... o milyen gyakra talalkozik szuleiddel? Illetve o az oveivel?
2021. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
16%
Akkor inkább közelítsük meg úgy a dolgot, hogy te minek mész hetente?
2021. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Azért mert nincsenek barátaim és jó a viszonyom a szüleimmel.
2021. szept. 24. 08:12
 24/29 anonim ***** válasza:
25%
És miről tudsz hetente órákig beszélgetni a szüleiddel?
2021. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

És ő miért nem megy?

Amúgy mennyi időt vagytok együtt? Van megfelelő mennyiségű minőségi időtök egymásra?

Lehet úgy érzi, hogy kevés időtök van egymásra, és a kevés szabadidődből "tőle" veszel el azzal, hogy a szüleidhez mész haza. Nem jogos így sem, de érthető. Az viszont fura, hogy nem indokolja konkrétan, hogy miért baj neki, csak baj, sok.

2021. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
azt mondja hogy minek költöztem el,ha hetente feljárok a szüleimhez pár órára. Azt mondja ez neki gyakori feljárás. Felnőtt ember ennyiszer nem látogatja meg a szüleit. Állítólag mindenki mellé áll, mert nem értik hogy miért járok fel hetente egyszer. Ja én akkor megyek csak fel ha aznap nincs velem. A heti 1 feljárás baj egy felnőtt elköltözött embernél?
2021. szept. 24. 18:35
 27/29 anonim ***** válasza:
53%
24! Bár feljárás alatt én is lakásra gondolok. De pl mi is felmentünk nagyihoz,mert hegyi faluban él. Nem csak csevegni, pl fát vágni.....segíteni. mi van ha a kérdező is ìgy tesz.?
2021. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Szóval még másnak is panaszkodik emiatt, és pártfogókat gyűjt ellened...

Sajnálom, de nem normális a viselkedése. Azzal, hogy mész a szüleidhez, semmi gond nincs, de amit ő csinál, az beteges. Én nem tolerálnám, hogy ennyire korlátozzon és mások előtt alázzon.

2021. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
21%
24 vagyok: ha csak csevegésről van szó, én önmagamtól nem mennék. Engem idegesítene, hogy felnőtt emberként folyamatosan be- és elszámoljak arról, hogy éppen mit teszek, mi történik velem. Heti egyszer néhány óra pedig már bőven elég arra, hogy elég hamar kifúljanak az érdemi témák.
2021. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!