Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy kapcsolatban a tanulmányi végzettség?

Figyelt kérdés

Szerintetek fontos hogy egy párkapcsolatban kinek milyen tanulmányi végzettsége van?

Okozhat későbbiekben problémàt ha az egyik fél jóval tanultabb?

Pl: diplomás , 8 általános..

( TUDOM CSAK EGY PAPÍR )


De értitek úgy is mire gondolok.

Kíváncsi vagyok.



2021. szept. 23. 08:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem számít is, meg nem is. Az már egy közös kapocs, ha van legalább egy fősulija a partnerednek, ha neked is van, akármilyen területen. Hasonló a hasonlóval működik jól hosszútávon, nem jó, ha ebben nagy szakadék van. Viszont ha sulik után mondjuk elkerültök multis irodai környeztbe, mert te mondjuk nem a diplomádnak megfelelően dolgozol hanem alacsonyabb képesítés, betanulás elég akkor ott megismerkedhetsz olyannal, aki más, akár alacsonyabb fokú iskolát végzett mint te, mégis ugyanabban a közegben vagytok, hasonló intellektussal.
2021. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy tanulmányi végzettség. Szóval ja, fontos lett volna, hogy tanulj.
2021. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért azt tegyük hozzá hogy mindnyájan találkoztunk már olyan diplomás személlyel akinek fingja nem volt az élethez vagy bármi egyébhez és olyan végzettség nélküli egyénnel is akinek több esze volt mint itt néhány embert együtt összerakva.(akinek nem inge..)

Fontos a végzettség de ne legyen már az a minden.

Lehet hogy ezért lehordtok,de nem érdekel.

2021. szept. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem csak papír. Nagyon zavaró lehet egy kapcsolatban, ha a másik ötször annyit tud, mint a párja. És az is fontos, hogy politikailag egyetértsenek.
2021. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nálam nem fontos.

Nem ez alapján választottam sosem pasit.

2021. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát annyira, hogy nekem eddig csak problémát okozott.:) Egyetemistaként csak tanulatlanokkal hozott össze a társkereső és a jóélet, és az elég xar volt. Az egyetem igenis kicseréli az embert, nagyon megfigyelhető, hogy már a megszólalása is másmilyen lesz. Úgyhogy vagy diplomás legyen, vagy egyedül halok meg.
2021. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Illetve, netes ismerkedésnél ez az első amit megkérdezek, mert az intelligenciára megyek. Ennyire fontos "csak".
2021. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!