Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bétahím pasasnak mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bétahím pasasnak mennyit kell költenie a nőjére, hogy az ne hagyja el egy alfahímért?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Jaj, me mááááár.

Ha ezen a gondolkodási síkon mozogsz, még egy meztelencsiga is le fogja csapni a kezedről.

2021. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindegy? Te omega vagy. Nem érint téged a dolog, veled pénzért se lenne soha senki.
2021. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
9.767.545 kezdetnek. (direkt nem írtam pénznemet)
2021. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem únjátok még ezeket a dedós, értelmi fogyatékos színvonalú kérdéseket naponta többször idehányni?
2021. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Annyit, amennyit ő is költ rád.


Másrészt ne legyél béta.


Dugd meg jól, légy határozott, és kedves. Azt nem lesz baj.

2021. szept. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
ötöst miért kellett lepontozni?
2021. szept. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
A béták nem nőstény egyedek? Én úgy tudom az csak nöi pozicíó. 🤭
2021. szept. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha szerinted egy kapcsolatban a pénz a legfontosabb akkor nem béta, hanem "deltahím" vagy még fejben.
2021. szept. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Ha csak a pénzed van, el fognak hagyni előbb utóbb, egy szerethető, szórakoztató személyiségű, vonzó emberért.


A felszínes trágya kapcsolatból a legkönnyebb dobbantani, ha olyat látsz, akibe bele is tudsz szeretni.

2021. szept. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Nos én a paromtol eddig egy parfümöt és egy rózsát kaptam az egy év alatt, meg néha elvitt étterembe. Szóval mint látod nagyon nem eresztette el.

Azért gondolom hogy az általatok kreált béta csoportba tartozhat mert nem az a klasszikus jóképű pasi.

Persze nekem tetszik, mert egy jó ember minden szempontból.

Tudom hogy számodra érthetetlen miért vagyok vele így hogy nem költ rám milliókat, de nem is állok neki magyarázkodni egy kisfiúnak akinek még soha nem volt kapcsolata, úgyse értenéd.

2021. szept. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!