Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa hogy a barátomnak pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa hogy a barátomnak pont azután esik baja, hogy összevesztünk?

Figyelt kérdés
Azt mondja ha nem vesztünk volna össze, akkor nem rúgott volna be, illetve akkor utána nem csúszott volna el úgy, hogy sérüléseket szerezzen. Most le van horzsolódva a karja. Szerinte ez az én hibám, mert én vesztem vele össze. Pont amiatt mert nem tetszik hogy hétvégente egy nap a kocsmában ül este, ez neki jár.
2021. szept. 23. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Az a furcsa, hogy rád keni.

Offos a srác, találsz jobbat.

Tényleg. 29/N

2021. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Szegény, mindjárt megsajnálom!

Csacsira itta magát az ő baja. Ennek semmi köze hozzád.

2021. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Rúgd ki ezt az alkeszt, csak rosszabb lesz.
2021. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Nekem már nem lenne a barátom.
2021. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Röhej!
2021. szept. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Hihi... érdemes lenne rá kötni egészségbiztosítást, majd jól felidegelni. Egy aranybànya lenne a manusz...
2021. szept. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Micsoda főnyeremény, bármi is történik vele minden a te hibád, ha rossz kedve van valamiért akkor meg pláne húzd meg magad de nagyon. Te most tényleg ilyen életet szeretnél magadnak?
2021. szept. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Jaj szegény, bibis lett a keze.. Így járt, ő döntött úgy hogy iszik és dölöngél ide-oda. Hagyd a francba az ilyet.
2021. szept. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az exemmel jársz. Eleinte ő is csak jaj hát csak hétvégén iszik, az bele fér. Aztán csak péntek este még megiszik egy sört meló után az semmi. Aztán hétköznap estenkent meginni pár sört meló után az belefer... Neki bele. Nekem viszont nem fért bele ez a kapcsolat. Ne elegedj meg alkoholista emberrel.
2021. szept. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz egy esélyt adni neki, akkor találjatok ki programot hétvégére.

Ha nem jön össze, nem érdekli, akkor maradjon ő a kocsmában, te meg hagyd a bánatba.

2021. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!