Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a "barátnőmmel"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a "barátnőmmel"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbálom röviden..

Van egy csaj,aki a legjobb barátnőm volt 1eve össze vesztunk először és kb azóta mindíg bánt most is pár hete össze vesztünk és folyamatosan zalkat,irogat minden nap majdnem.. először békülni akar ha nem írok vissza fenyeget és facebookra írogat rólam ki hülyeségeket aztán ismerőseinket hívogatja és ócsárol engem és talál ki dolgokat rólam 🥺 én már nem bírom ezt én csak azt akarom,hogy béken hagyjon száljon le rólam

Szerintetek mit csináljak ? Esetleg rendőrséghez lenne értelme ez miatt menni ? Köszönöm



2021. szept. 24. 20:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút ne reagálj semmire, tiltsd le mindenhonnan. Egy idő után, ha látja, hogy nincs közönsége, abbahagyja végleg.
2021. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Mint az ovisok. Pedig felnőtt, gyereket nevelő nő vagy.
2021. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen gyereket nevelő Nő vagyok de már nem bírom ezt... nem hagy békén és ő egy beteg soha nem fog leszállni rólam
2021. szept. 24. 20:09
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
2# gyakorisként inkább hallgatnék.
2021. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
4, akkor hallgass.
2021. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
a semmitmondó trollmommentjediddle nem érünk semmit. 6-oska
2021. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon határozott "nő" lehetsz.

Ja, nem.

Az ég szerelmére! Felnőtt vagy! Gyereked van. Még is képtelen vagy elküldeni valakit a fenébe, letiltani, nem reagálni, teljesen ignorálni.. Számomra ez hihetetlen.

Mint a dedóban.

Ugyan mivel tud fenyegetni? Elmondja Dezsőnek, hogy jobb helyett balra néztél?

2021. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
ÉS ha felnőtt és anya akkor már amazon lesz vagy mit gondoltok? Ez így működik? Attól hogy felnőtt nem feltétlen lesz önbizalma vagy tudja kezelni a konfliktust.
2021. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A facebookon lehet jelenteni a zaklatást egyebet, az illetőt meg tiltani. Ha meg ismerős jönne azzal hogy ezt meg azt mondta rólad, akkor én a helyedben látványosan sajnálkoznék, hogy szerencsétlen nem beszámítható, tisztára bekattant mióta összevesztetek, mintha valami féltékeny szerető lenne, és ez mennyire zavar, hozzátenném hogy gondolkodom a feljelentésen, mert a becsületsértés, a rágalmazás mégse játék.
2021. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Es mégis hogy kezeljem azt,hogy ócsáról,lehord mindenkinek...egyenként nem hívhatok fel mindenkit,hogy kiáljak magamért
2021. szept. 24. 20:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!