Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért idegesíti páromat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesíti páromat, ha gyakran kérdezősködök az exeiről? Jogosan zavarja? Már csak azért sem értem, mert én szívesen beszélek az exeimről, egyáltalán nem zavar az, ha szóbakerülnek.

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 23:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Azért ex mert a múlt. Igen, krvára zavar és ezt el is mondom mindig új kapcsolatnál.

Nem akarom hagy hasonlítgasson, elemezzen. Nem vagyok kíváncsi rá miket csináltak együtt.

2021. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Csak azt szoktam elmondani, ha megbántottak valamivel vagy hatással volt rám egy tett vagy szó, hogy megmagyarázzam a viselkedésemet, mert van ami kihat a gondolkodásomra, ezáltal a személyiségemre. Szerintem erről tudnia kell a másiknak, hogy jó kapcsolatunk legyen és át tudjam adni magamat.

Egyébként mégis ki nem szarja le az exeimet vagy az övéit? Vele vagyok, egy teljesen más emberrel, nem is akarok olyanokról beszélni, akikkel szar volt, nem véletlenül lett szakítás a vége. Még a jó élmények se érdekelnek, nekünk közösen legyenek jó élményeink, egymással foglalkozzunk, ne pedig az exekkel. Egyáltalán nem lennék rá kíváncsi, hogy ő kivel, mit csinált. Aki erről képes órákat beszélni, azzal nem is akarnék együtt lenni, mert láthatóan agyilag még mindig ott tart, engem pedig nem formálhat át olyanra, mint bármilyen ex, az 100%.

2021. szept. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Szakítóok ha az exeiről beszél.
2021. szept. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Fuuu... Én annyira rühellem azt az embertípust, akinek abból áll jóformán egy kapcsolat, hogy az exeiről fossa a szót állandóan, de ha épp nem, akkor a párja exeit firtatja.Ez valami beteges viselkedés.De most tényleg, ennél jobb témád nincs?Semmi érdekes amiről dumálhattok, amit csinálhattok?
2021. szept. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, miért kellene ezen rugózni: ott vagytok egymásnak, egymást értékeljétek. Ami elmúlt, elmúlt.
2021. szept. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Ő normális, te nem.
2021. szept. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Senki se akar megfelelési kényszert magának vagy felesleges múltbeli dolgokon rágódni. Koncentrálj a párodra ne neked idegen csajokra. Ha mondjuk egy évben kétszer beszélsz ilyenről ok de ha ez rendszeres téma az gyorsan elhidegítheti.


Én magam részéről:

Ha valamit kérdez s nem túl személyes vagy intim akkor válaszolok. Pl milyen hosszú volt egy egy kapcsolatom vagy mit tanultam belőle esetleg vannak e közös barátok. De ágybeli dolgokra vagy olyan emlékre na ő bezzeg mindig megdícsért valamiért azt soha, kérdés is sértene...


Ha köze van az életvitelemhez, személyiségemhez pl ex megütött s ezért félek ha a fejem simogatja vagy pl a szomszédban lakik az utolsó ex amúgy akkor magam mondom el.


Én max felszínesen érdeklődöm róla mi volt az utolsó szakítás oka s meglátom hogyan kommunikál az exéről első randik alkalmával amikor ismerkedem. Nyilván ha valaki szemében k.rva minden nő akivel már ágyba volt az erős vészharang.

Ha isteníti az is....

Ha meg még visszafutkos beszélgetni, közös kutya, aranyhal, ez az miatt hozzá akkor megint passzolom...

2021. szept. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Mert

1. ex

2. semmi közöd hozzájuk

3. én sem dumálok exemről, mert minek?

2021. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

A volt pasim állandóan az exfeleségéről beszélt. Könyvet tudtam volna írni róla. Nyilván a gyerekek miatt kellett kapcsolatot tartani, de az agyamra ment. Aztán rájöttem, hogy csak papíron vált el, azért rugózik állandóan az exén...elhagytam. Keressen pszichológust és ott a fizetett 50 percben a terapeuta hallgatja a gondjait. Ezzel nem szabad megterhelni egy kapcsolatot.

Akinek meg erre van igénye, hogy a múlton rágódjon, főleg a másik ember múltján az vagy önbizalom hiányos vagy egyszerűen buta.

2021. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Beteg vagy kérdező!
2021. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!