Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomról kiderült, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomról kiderült, hogy transzi, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok már 5 éve együtt vagyunk barátommal (általános suli óta) és mindig is tudtam, hogy van egy elég erős feminim oldala, vagyis hamar nyilvánvalóvá vált, de engem egyáltalán nem zavart igazából. Azzal kezdődött az egész, hogy felvette az egyik bugyimat mondta, hogy így kipróbálás céljából, azt hittem nagyon nem fog neki tetszeni de épp ellenkezőleg, aztán sokszor már kölcsönkérte őket, persze mindig visszakaptam kimosva, de tényleg már napi szinten 2-3 bugyim nála volt úgyhogy mondtam neki, hogy menjünk és vegyünk neki, hogy ne az enyémeket kelljen hordania, el is mentünk összeszedett egy párat, aztán mondta, hogy szeretne venni melltartót is a méretében, kipróbálni, szóval azt is vettünk, aztán már magátol is ment veszegetni feherneműket de mindig mondta meg mutatta hogy miket vett, inkább büszkélkedett vele, mondta, hogy már csak ezeket hordja mert nagyon kényelmes, igazából örültem neki, hogy boldog csak kicsit féltettem, hogy esetleg ha más meglátja, hogy miket hord hát enyhén szólva kinézik, aztán női ruhákat is elkezdett horani már itthon, momdta, hogy ő ezekben érzi jól magát, de megmondom őszintén nekem ez tetszett, nagyon jól álltak neki ezek a ruhák és kicdit izgatott engem is a dolog, hogy lányt "csinálhatok" belőle, csak egy valamitől féltem igazából, amit most vetett fel, hogy régóta gondolkodik már ezen és át szeretné műttetni magát, de még nem biztos, én meg nem igazán tudom hogy akkor hogyan tovább, ha ez bekövetkezne, akkor már hivatalosan is lány lenne és hát az kicsit fura lenne, persze lehet titkolni mindent stb, de például szüleimnek mit mondjak, vagy hasonló kérdések járnak a fejemben, én nagyon szeretem őt és ő is engem, csak sajnos ő nem fog "kigyógyulni" ebből szerintem, aztán tudom, hogy csak így lenne igazán boldog, szóval tanácstalan vagyok.

2021. szept. 28. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
A pasid nem transzi, mert akkor nem nővel lenne, hanem pasival. CD illetve sissy. Mit mondj a szüleidnek... bocs, de mi közük hozzá mit csináltok az ágyban??? Ha teljesen átlagos lenne a szexualitásotok akkor sem számolnál be gondolom nekik hogy anyu, apu a pasimmal mekkorát dugtunk az éjjel háturlól.
2021. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"A pasid nem transzi, mert akkor nem nővel lenne, hanem pasival"

Honnan szedted?

2021. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy nőnek érzi magát, vagy csak a női ruhákon kívül már női melleket is akar.
2021. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Beteg az ilyen ember, jobb ha szakítasz vele, mert úgy se tudsz megbírkózni még a gondolattal se.
2021. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
#2 transz = transzszexuális
2021. szept. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5, úgy gondolom, hogy a kérdező a transzit a transzneműre (transzgenderre) használja, márpedig az nem függ össze a szexualitással.
2021. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát mellekről még nem volt szó csak a lentiekről.

Hát nem tudom jelenleg mennyire érzi magát annak, mert teljesen hetero de az tény, hogy lány szeretne lenni, vagyis inkább lányos kinézetet szeretne, de azt állíthatom én is, hogy teljes hetero szóval kicsit fura😅

Hát szakítani nem szeretnék vele emiatt, csak kicsit féltem, hogy téneg, ez honnan ered neki meg nehogy megbánja később.

2021. szept. 28. 15:15
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
És ha lent kuki helyett nunit csinálnak neki, akkor hogyan fog téged kielegiteni? Vagy neked ez nem fontos? Esetleg nem jól értem? :)
2021. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 peca1000 ***** válasza:
27%

Hú B+!


Egyre betegebb ez a világ.


Így lesz a Józsefből Csipkejózsika, vagy Gáborból Gabriella.


Majd mikor felcsatolható műf....asszal fog megdugni, mert már nem lessz meg a pö...cse, akkor mi lesz?

2021. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

ez teljesen a te egyéni életszemléleteden és preferenciádon múlik


én páros lábbal rúgtam volna ki már korábban is. de ha neked bejön akkor ez itt nem számít

2021. szept. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!